چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۱۹ | ۱۳۹۹/۰۲/۳۱
فروش آنلاین اکسسوری و لایف استایل پرشیاخودرو آغاز شد
۱۰:۱۹ | ۱۳۹۹/۰۲/۳۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

فروش آنلاین اکسسوری و لایف استایل پرشیاخودرو آغاز شد

فروشگاه آنلاین پرشیا خودرو با هدف فروش لوازم جانبی خودرو، اکسسوری و لایف استایل با تخفیف های ویژه آغاز به کار کرد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت پرشیاخودرو برای راحتی هر چه بیشتر مشتریان و علاقه‌مندان برند ب‌ام‌و و مینی اقدام به راه‌اندازی فروشگاه آنلاین کرده است. مشتریان ب‌ام‌و و مینی می توانند از طریق این فروشگاه اینترنتی و به صورت غیرحضوری اقدام به خرید اکسسوری‌ها و لایف استایل اصلی ب ام و ، قطعات، تایر، رینگ و باتری کرده و در درب منزل تحویل بگیرند.

مشتریان و صاحبان خودروهای ب ام و و و مینی می توانند تمامی قطعات اصلی را از طریق سایت خریداری کرده و با حمل رایگان درب منزل تحویل بگیرند.


پرشیاخودرو برای خریدارانی که مبلغ خرید آنها از فروشگاه آنلاین، از مبلغ 5 تا 10 میلیون تومان باشد 5 درصد تخفیف و جهت خریدهای بالای 10 میلیون تومان 10 درصد تخفیف در نظر گرفته است.

 

فروش آنلاین اکسسوری و لایف استایل پرشیاخودرو

در بخش اکسسوری و لایف استایل نیز، خریدهای بالای 500 هزار تومان، به صورت رایگان تحویل مشتریان عزیز خواهد شد.

پرشیاخودرو برای اطمینان هرچه بیشتر خریداران قطعات، رینگ و لاستیک امکان دریافت مشاوره به منظور استخراج شماره فنی و تطبیق آن با شماره شاسی خودرو جهت استفاده صحیح قطعات برای خودروها را فراهم نموده است.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و همینطور مطلع شدن از پیشنهاد های ویژه و استفاده از تخفیفات هفتگی و ماهانه فروشگاه آنلاین پرشیاخودرو می‌توانید به وبسایت آن به آدرس shop.persiakhodro.ir مراجعه کنید. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 4591 (کد 021 تهران) و داخلی ۲۶۴ و ۳۲۲ تماس بگیرند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!