پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۰۱ | ۱۳۹۹/۰۲/۳۱
جزئیاتی از حضور یک پیکاپ جدید در بازار خودرو
۱۶:۰۱ | ۱۳۹۹/۰۲/۳۱
اجاره خودرو
جک T8در ایران تولید می شود؟؛

جزئیاتی از حضور یک پیکاپ جدید در بازار خودرو

مزیت پیکاپ ها نسبت به سایر خودروهای سواری و ون موجب شده دسته ای از افراد این خودروهای چند منظوره را به عنوان خودروی خانواده انتخاب کنند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در سال های اخیر داشتن یک پیکاپ لزوما به معنی این نبوده که صاحب خودرو تنها برای جا به جایی اسباب و وسایل از آن استفاده می کند بلکه مزیت پیکاپ ها نسبت به سایر خودروهای سواری و ون باعث شده دسته ای از افراد این خودروهای چند منظوره را به عنوان خودروی خانواده انتخاب کنند.

امکان یدک کشیدن وسایل و ابزار با حفظ امنیت و سلامت سرنشینان و خودروهای کناری از مزایای داشتن یک پیکاپ است.

قابلیت گذر بسیار راحت تر از جاده ها و زمین های ناهموار را نسبت به سایر خودروها دارند، این مزیت سبب شده علاقمندان آفرود و هم کسانی که فعالیت های کاریشان در شهر و جاده های استاندارد نیست پیکاپ را ترجیح دهند.

 

پیکاپ جک تی8غالبا پیکاپ ها نسبت به خودروهای سواری ایمن تر هستند و امنیت جان سرنشینان را بهتر تامین می کنند.

این ویژگی ها سبب شده در سال های اخیر خانواده های بیشتری به خودروهای پیکاپ نظر مثبت داشته باشند. با این حال در ایران نبود تنوع عرضه، قیمت های بالا و نبود خدمات پس از فروش مناسب سبب شده همچنان بعضی ها در خریدشان دچار تردید شوند که به نظر می رسد این مشکلات برطرف خواهد شد.

شرکت کرمان موتور که تاکنون در عرضه خودروهای سدان و SUV موفق عمل کرده است، برای روز شنبه 2 خرداد ماه، کمپین اینستاگرامی جدیدی خود را معرفی خواهد کرد و در جریان این کمپین که در جهت طراحی پوستر پس زمینه خودروهای این شرکت است، عکس های جک T8 نیز به چشم می خورد.

به نظر می رسد تصمیم شرکت کرمان موتور در تولید این خودرو جدی شده است.

حال باید تا روز شنبه صبر کنیم ببینیم جک T8در این کمپین اینستاگرامی شرکت می کند یا خیر و آیا این نوید حضور یک محصول جدید در بازار است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!