شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۲ | ۱۳۹۱/۰۳/۳۱
بنزین 400 تومانی امشب واریز می شود
۱۱:۲۲ | ۱۳۹۱/۰۳/۳۱
اجاره خودرو

بنزین 400 تومانی امشب واریز می شود

پرشین خودرو: 60 لیتر سهمیه بنزین تیرماه دارندگان کارت سوخت خودروهای شخصی، ساعت 24 امشب (چهارشنبه، 31 خرداد) در کارت‌های سوخت شارژ می‌شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، این سهمیه مطابق با ماه های گذشته در نظر گرفته شده است و علاوه بر خودروهای شخصی، دیگر وسایل نقلیه عمومی نیز سهمیه‌ای مشابه ماه های گذشته دریافت خواهند کرد و بنابراین هیچ گونه تغییری در قیمت و میزان سهمیه سوخت در تیر ماه وجود نخواهد داشت.

همچنین در تیر ماه 500 لیتر سهمیه بنزین با نرخ آزاد 700 تومانی در کارت های سوخت خودروها واریز می شود که در صورت اتمام سهمیه 400 تومانی قابل استفاده خواهد بود.

پس از اجرای طرح هدفمندی یارانه ها، علاوه بر واریز هجده دوره سهمیه 60 لیتری بنزین 400 تومانی، دولت 60 لیتر سهمیه بنزین 400 تومانی ویژه نوروز 90 و 50 لیتر سهمیه بنزین 100 تومانی در دی ماه سال 89، علاوه بر سهمیه رسمی هر دوره در کارت های سوخت شارژ کرده است که با در نظر گرفتن سهمیه های ویژه بنزین از ابتدای طرح هدفمندی یارانه ها، تاکنون یک هزار و 140 لیتر سهمیه بنزین 400 تومانی و 50 لیتر سهمیه بنزین 100 تومانی در کارت سوخت خودروها شارژ شده است.

طبق اطلاعیه شماره 4 شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، لازم است تمامی دارندگان کارت هوشمند سوخت تا پایان 31 خرداد ماه امسال، حداقل نسبت به یکبار سوختگیری به منظور تثبیت سهمیه خود اقدام کنند؛ بنابراین ساعت 24 امشب آخرین فرصت برای دارندگان کارت هوشمند سوختی است که تاکنون موفق نشده اند، نسبت به یکبار سوختگیری اقدام کنند.

این عملیات به منظور تجمیع اطلاعات سامانه هوشمند سوخت کشور و درج مشخصات سهمیه ای افراد در کارت هوشمند سوخت آن ها انجام می شود و تاکنون بیش از 96 درصد دارندگان برای حداقل یک نوبت سوختگیری به جایگاه ها مراجعه کرده اند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بنزین 400 تومانی
نظر بینندگان
!
!
!