پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۸:۳۹ | ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
عرضه ۴ محصول پرتیراژ ایران‌خودرو در فروش فوق‌العاده
۱۸:۳۹ | ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
اجاره خودرو
مدیر بازاریابی ایران خودرو مطرح کرد:

عرضه ۴ محصول پرتیراژ ایران‌خودرو در فروش فوق‌العاده

در نخستین طرح فروش فوق‌العاده گروه صنعتی ایران‌خودرو به مناسبت عید سعید فطر، چهار محصول پرتیراژ این خودروساز از هفتم خرداد ماه سال جاری عرضه می شود.

به گزارش پرشین خودرو، کیوان پناهی مدیر بازار یابی و شبكه فروش ایران‌خودرو، با بیان این مطلب گفت: طرح فروش فوق‌العاده در راستای مدیریت بازار و با همكاری وزارت صمت و دیگرسازمان‌های ذیربط و با هدف عرضه خودرو به مشتریان حقیقی صورت می‌گیرد.

وی افزود: چهار محصول پرتیراژ این خودروساز از جمله، 206 تیپ دو، رانا، پارس تی.یو.5 و 405 اس ال ایكس در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو عرضه می شود.

مدیر بازاریابی و شبكه فروش ایران خودرو یادآور شد: با توجه به اینكه سند خودرو در رهن شركت است، امكان خرید و فروش برای واسطه ها وجود نخواهد داشت. همچنین اگر خودروی بعد از سه ماه برای سرویس اولیه به شبكه نمایندگی مراجعه نكند، گارانتی آن باطل می شود.

پناهی به تفاوت‌های فروش جدید با فروش های قبلی اشاره كرد و گفت: در این فروش خودرو پس از طی مراحل متعدد و راستی آزمایی خودرو به مشتری واقعی و حقیقی خواهد رسید و عملا دست دلالان از بازار كوتاه می شود.

وی عدم امكان فروش امتیاز ثبت نام را از دیگر مزایای این طرح دانست و افزود: با همكاری وزارت صمت و برنامه ریزهای معاونت فروش ایران خودرو روند دلال بازی و خرید و فروش امتیاز در این مرحله متوقف شده است.

مدیر بازاریابی وشبكه فروش ایران خودرو ادامه داد: برخلاف فروش های فوری گذشته كه زمان تحویل خودرو یك ماه بوده در این نوع فروش جدید زمان تحویل خودرو تا سه ماه است و سند تا یك سال در رهن خواهد بود.

وی در پایان گفت: در طرح فروش فوق العاده سود مشاركت به مشتریان تعلق نمی گیرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!