دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۵۰ | ۱۳۹۹/۰۳/۰۵
وجوه طرح فروش فوق العاده به حساب کدام بانکها واریز می شود
۱۷:۵۰ | ۱۳۹۹/۰۳/۰۵
گرندکس
معاون مالی ایران خودرو پاسخ می دهد:

وجوه طرح فروش فوق العاده به حساب کدام بانکها واریز می شود

معاون مالی ایران خودرو گفت: با تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، وجوه واریزی مردم در طرح فروش فوق‌العاده به حساب این خودروساز واریز نمی‌شود و امکان برداشت از آن هم وجود ندارد.

به گزارش پرشین خودرو، سید مهدی جلالی، با بیان این مطلب گفت: با توجه به اینکه پول‌های واریزی فروش فوق العاده در اختیار خودروساز قرار ندارد، بنابر محدودیت های قانونی که از طرف بانک های عامل مطرح شده، امکان تعلق گرفتن سود به وجوه واریزی متقاضیان نیز وجود ندارد.

وی با بیان این مطلب که در طرح فروش فوق‌العاده متقاضی باید ۵۰ درصد قیمت خودرو را بپردازد، بیان کرد: مبالغ متقاضیان ثبت‌نام در طرح فروش فوق‌العاده گروه صنعتی ایران خودرو به حساب سه بانک ملت، تجارت و صادرات واریز می‌شود.

وی تاکید کرد: بعد از اعلام نتایج قرعه‌کشی کل مبلغ ۱۵ هزار نفر پذیرفته شده در طرح فروش فوق‌العاده به حساب ایران خودرو واریز خواهد شد.

معاون مالی ایران خودرو تصریح کرد: یک هفته بعد از انتخاب مشتریان نهایی در قرعه کشی پول سایرین (غیرپذیرفته‌شدگان) از طریق شماره شبای آنان مسترد می‌شود.

وی در ارتباط با محدودیت‌های نظر گرفته شده در طرح فروش فوق‌العاده این دوره افزود: در چارچوب‌های منطقی در نظر گرفته شده، مداخله واسطه‌ها در بازار به کمترین حد ممکن کاهش می‌یابد و باید خودرو به دست مشتری واقعی برسد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!