یكشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۱ | ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
غرفه‌های ایستگاه‌ مترو از ۱۰خرداد بازگشایی می‌شود
۱۳:۰۱ | ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
اجاره خودرو

غرفه‌های ایستگاه‌ مترو از ۱۰خرداد بازگشایی می‌شود

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران: بازگشایی تمامی اماکن سبب افزایش مسافران مترو نیز خواهد شد

به گزارش پرشین خودرو، طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا از ۱۰ خرداد ماه که روال کار دستگاه‌های اداری به حالت قبل بازخواهد گشت، غرفه‌های ایستگاه مترو نیز بازگشایی خواهند شد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: بازگشایی تمامی اماکن، مراکز و مشاغل از ۱۰ خرداد سبب افزایش مسافران مترو نیز خواهد شد. ناوگان مترو تهران با آمادگی کامل و استفاده از تمامی ظرفیت، آماده خدمت رسانی به شهروندان خواهد بود.

فرنوش نوبخت، با بیان اینکه «عادی سازی» و امکان فعالیت مشاغل پرخطر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، سبب افزایش تعداد مسافران مترو می‌شود، یادآور شد: همچنان از مسافران مترو درخواست می‌شود که به منظور حفظ سلامت خود و دیگران از ماسک استفاده کنند.

 

غرفه های ایستگاه مترو

 

وی با اشاره به تامین نشدن نقدینگی لازم برای خرید قطعات یدکی واگن‌ها، گفت: این مشکل به علت کاهش درآمد بسیار شرکت بهره برداری مترو است. پیش از موضوع کرونا، شرکت مترو از اجاره غرفه‌ها و فروش بلیت‌ها درآمد داشت، اما درحال حاضر این درآمد به صفر رسیده است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه افزود: اقدامات مبارزه با کرونا هزینه‌های مازاد بسیاری به مترو تحمیل کرده است. همچنین درآمد موجود تنها صرف بخشی از هزینه‌های جاری مترو می‌شود.

وی گفت: باتوجه به نبود درآمد از سوی شرکت بهره برداری مترو و نپرداختن پول به سازمان تأمین اجتماعی، این سازمان دفترچه‌ها را تمدید نمی‌کند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به وضع بحرانی این شرکت، افزود: امید است که دولت بودجه ویژه‌ای اعم از کمک‌های ارزی و مادی به ناوگان مترو پایتخت تخصیص دهد تا بتواند از این شرایط سخت و پیچیده عبور کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!