یكشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۷ | ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
تیگو 5؛ شاسی بلندی مطمئن برای خانواده های ایرانی
۱۳:۱۷ | ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

تیگو 5؛ شاسی بلندی مطمئن برای خانواده های ایرانی

خودروهای خانوادگی همیشه طرفداران خود را دارند و به نوعی بیشتر خریداران خودرو در بخشی از زندگی خود که تشکیل خانواده می دهند قطعا به دنبال خودروهای خانوادگی هستند.

به گزارش پرشین خودرو، حال اگر این خودروها شاسی بلند باشند با توجه به میل روز افزون به استفاده از خودروهای شاسی بلند دیگر بسیار ایده آل می شود.

یکی از این خودروهای قابل عرضه و اعتماد در بازار ایران، تیگو5 مدیران خودرو است که در حدود 5 سال است که در بازار ایران حضور فعال و فروش موفقی را داشته است.

امکانات مناسب ایمنی – رفاهی، بدنه مسحکم و جادار و قیمت مناسب در مقایسه با رقبا را می توان از جمله مزایای این خودروی موفق در بازار ایران نامید.

 

تیگو5از سوی دیگر تیگو5 دارای 5 سال یا 150.000 کیلومتر گارانتی در کنار 2 سال یا 6 نوبت سرویس رایگان است که آن را در میان خودروهای موجود کاملا برجسته می کند و شاید بتوان گفت بیشترین مقدار گارانتی در مقایسه با خودروهای وارداتی و تولیدی را دارا است.

همچنین شبکه گسترده شرکت مدیران خودرو نیز در امنیت خاطر خریداران می تواند تاثیرگذار باشد.

تیگو5 خودرویی است که کاملا منطبق بر نیاز و خواسته های بازار ایران است. این کراس اوور ایرانی پسند تا کنون فروش بسیار بالایی را در بازار ایران تجربه کرده که رضایت بالای مشتریان را نیز به همراه داشته است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!