یكشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۱۶ | ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
با سوداگران ناامنی در بازار خودرو برخورد قاطع خواهد شد
۱۴:۱۶ | ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
اجاره خودرو
سرپرست مرکز اصناف و بازرگانان ایران:

با سوداگران ناامنی در بازار خودرو برخورد قاطع خواهد شد

سرپرست مرکز اصناف و بازرگانان ایران از عزم جدی مدیریت جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت برای بهره گیری از ظرفیت های بازرسی اصناف در کنترل بازار و برخورد قاطع با جریان های برهم زننده نظم بازار و هرگونه اقدام سوداگرانه در بخش عرضه خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، جمشید گلپور گفت: بازرسان اصناف در سطح کشور موظفند، به صورت مستمر و با همراهی ضابطان قضایی در گشت های ویژه نظارتی، کلیه پارکینگ ها و انبارهای عمومی را مورد بازرسی قرار داده و در صورت مشاهده دپو و احتکار خودروهای فاقد پلاک، ضمن اعمال قانون، گزارش مربوطه را به این مرکز جهت انعکاس به مراجع ذی صلاح ارسال نمایند.

 

جمشید گلپور

 

دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور به متصدیان پارکینگ ها و انبارهای عمومی کشور توصیه کرد، ضمن رعایت قانون و خودداری از پذیرش خودروهای فاقد پلاک، در صورت همکاری قبلی با سوداگران، قبل از حضور بازرسان اصناف کشور در محل دپوی خودرو، موضوع را به مراجع مربوطه اعلام کنند.

گلپور تاکید کرد: همه مشاغل در سطح کشور باید دارای پروانه کسب در رسته های مربوطه باشند و مطابق قانون نظام صنفی کشور واحدهای بازرسی اصناف کشور مکلف به بازرسی از تمامی صنوف هستند و مالکین مشاغل فاقد پروانه کسب در سطح کشور، پیش از اقدام مراجع قانونی نسبت به پلمپ مکان و اعمال قانون، از مسیرهای تسهیل شده قانونی جهت اخذ پروانه کسب اقدام نمایند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!