یكشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۸:۲۳ | ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
خبر خوب برای مالکان خودروهای ب.ام.و و مینی در شمال و شمال شرق تهران
۱۸:۲۳ | ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
اجاره خودرو
فعالیت نمایندگی خدمات پس از فروش پرشیاخودرو در بلوار ارتش تهران؛

خبر خوب برای مالکان خودروهای ب.ام.و و مینی در شمال و شمال شرق تهران

به عنوان بخشی از برنامه‌های گسترده پرشیا خودرو در زمینه ارائه سرویس‌های برتر به مالکین محصولات ب.ام.و و مینی، نمایندگی خدمات پس از فروش ۱۲۱ پرشیا خودرو در بلوار ارتش تهران در حال فعالیت است.

به گزارش پرشین خودرو، پرشیاخودرو در راستای گسترش خدمات خود و برای پاسخگویی بهتر به مالکین ب.ام.و و مینی به ویژه در شمال و شمال شرق تهران، یکی از مجهزترین مراکز خدمات پس از فروش را در این منطقه تاسیس نموده و در حاضر نمایندگی خدمات پس از فروش 121 پرشیا خودرو مشغول خدمت رسانی به مشتریان در بلوار ارتش و حومه است.

 

پرشیاخودرونمایندگی 121 پرشیاخودرو در مجموعه خودرویی خوشرو واقع در انتهای بلوار ارتش (جنب پادگان 401) در کنار ارائه خدمات پس از فروش محصولات ب.ام.و و مینی، تمامی سرویس‌های جانبی از جمله خدمات تخصصی تیونینگ، خدمات خودروهای کلاسیک، فروش اکسسوری و لایف استایل، قطعات، بسته‌های تمدید گارانتی و BSI را نیز عرضه می‌کند.

مالکین محصولات ب.ام.و و مینی جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت پرشیاخودرو بخش نمایندگان مراجعه نموده یا با شماره تلفن 09308477563 و یا 22964237 و 22954941 (پیش شماره تهران 021) تماس بگیرند.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!