پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۴ | ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
اتوبوس‌های دوکابین به کمک اتوبوسرانی می‌آیند
۱۳:۱۴ | ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
اجاره خودرو

اتوبوس‌های دوکابین به کمک اتوبوسرانی می‌آیند

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران همزمان با اجرای طرح ترافیک از صبح روز امروز شنبه 17 خرداد در پایتخت، از آمادگی کامل این شرکت به منظور خدمات‌رسانی به مسافران خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، محمود ترفع روز شنبه با اعلام اینکه همزمان با اجرای طرح ترافیک، ناوگان اتوبوسرانی در ۲ بخش خصوصی و عمومی با توان حداکثری خدمات‌رسانی می‌کند، افزود: برای اجرای بهتر طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا در بازه‌های زمانی اوج مسافر، اتوبوس‌های تک‌کابین بخش خصوصی به خطوط تندرو اعزام و در این خطوط به کار گرفته شود.

وی با تاکید بر استفاده از ماسک در اتوبوس به موجب توصیه‌های بهداشتی، اظهار داشت: در ۶۰ پایانه و ایستگاه پرمسافر خطوط تندرو، ماسک عرضه می‌شود و از شهروندان درخواست می‌کنیم هنگام سوار شدن به اتوبوس از ماسک استفاده کنند.

 

اتوبوس

 

ترفع با تاکید بر اینکه تمامی این تمهیدها برای حفظ سلامت شهروندان و جابه‌جایی ایمن مسافران در نظر گرفته شده است، خاطر نشان کرد: یگان اجراییات شهرداری تهران با حضور در پایانه‌ها و ایستگاه‌های پرمسافر، بر روند استفاده مسافران از ماسک نظارت کرده و توصیه‌های لازم را به شهروندانی که قصد سفر با اتوبوس دارند، ارائه می‌کند.

پیش از این «محسن هاشمی» رییس شورای اسلامی شهر تهران از تراکم مسافران در حمل‌ونقل عمومی پایتخت ابراز نگرانی کرده بود؛ وی از شهردار تهران خواست تا موضوع کمک دولت به شهرداری تهران را پیگیری کند.

به گفته هاشمی نامه‌ای با امضای مشترک وی و «حناچی» به دولت ارسال و بر اساس آن خواسته شده است تا مبالغی در اختیار شهرداری تهران قرار گیرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!