دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۶ | ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
تصمیمات جدید برای خودروهای فرسوده و پلاک فعال در طرح پیش فروش خودروسازان
۱۵:۴۶ | ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
اجاره خودرو
روند تکمیل و تجاری سازی محصولات ایران خودرو افزایش می یابد؛

تصمیمات جدید برای خودروهای فرسوده و پلاک فعال در طرح پیش فروش خودروسازان

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: بر اساس ضوابط اتخاذ شده به زودی در خصوص دارندگان خودروهای فرسوده که پلاک های فعال دارند تصمیماتی اتخاذ می شود تا زمینه حضور آنها در طرح های فروش ایران خودرو فراهم شود.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، فرشاد مقیمی در حاشیه مراسم قرعه کشی 15 هزار محصول ایران خودرو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو پیش شرط های در نظر گرفته شده با هدف دستیابی خودروها به دست مصرف کنندگان واقعی است و بر این اساس سند خودروها در رهن شرکت خواهد بود و این مساله امکان فروش خودرو را برای خریداران فراهم نمی کند.

وی با اشاره ضوابط و فرایند در نظر گرفته شده برای پیش فروش اخیر محصولات ایران خودرو افزود: فرآیند قرعه کشی برای عرضه این محصولات نیز هفته آینده انجام خواهد شد ضمن اینکه به نظر می رسد با نظارت ها و ضوابط در نظر گرفته شده کسی غیر از مصرف کننده واقعی انگیزه حضور در طرح های پیش فروش را نخواهد داشت.

مدیرعامل ایران خودرو در ادامه از ترخیص بخش مهمی از قطعات از گمرکات خبر داد و گفت: با ترخیص این قطعات ظرف ساعات آینده، تولید و عرضه محصولات در ایران خودرو افزایش یافته و بخش زیادی از خودروهای ناقص تکمیل و تجاری خواهد شد.

مقیمی بخش عمده قطعات تزخیصی از گمرکات را شامل قطعات مانند کاتالیست عنوان کرد که به جهت مواد اولیه وارداتی تاکنون ظرفیت داخلی سازی آنها در کشور فراهم نشده است.

 

ایران خودرووی همچنین در خصوص تعهدات معوق شرکت ایران خودرو اظهار داشت: روند انجام تعهدات قبلی در ایران خودرو وضعیت خوبی دارد اگرچه تعدادی از تعهدات همچنان باقی است اما این تعهدات نیز ظرف چندماه آینده به صفر می رسد تا از این لحاظ جنبه بدهی به مردم نداشته باشیم.

وی در ادامه تولید روزناه ایران خودرو را 2000 دستگاه اعلام کرد و گفت: در حال حاضر مشکلی جدی در حوزه تولید وجود ندارد و مشکلات کوچکی در حوزه های دیگر وجود داشت که با ورود سرپرست جدید وزارت صمت، یکی پس از دیگری حل و فصل شده است.

مدیرعامل ایران خودرو همچنین از تولید کلیه محصولات این شرکت با استاندارد یورو 5 خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر تمام محصولات ایران خودرو با استاندارد یورو 5 تولید می شود و تمام تاییده های آن از سازمان استاندارد اخذ شده است و بر این اساس هیچ مشکلی درتولید خودروهای بنزینی با استاندارد یورو 5 در ایران خودرو و شماره گذاری و تحویل آنها وجود ندارد.

مقیمی در ادامه با توجه به پیش فروش 45 هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو در هفته جاری عنوان کرد: با اتمام قرعه کشی 15 هزار محصول ایران خودرو، از فردا (یکشنبه) فرآیند فروش جدید ایران خودرو آغاز خواهد شد و مشتریانی که موفق به ‌دریافت خودرو در طرح فروش‌فوق‌العاده نشدند، می‌توانند در طرح‌های بعدی از جمله فروش یکساله شرکت کنند.

به گفته وی45 هزار دستگاه از محصولات شرکت در قالب 12 مدل از دیگر محصولات از جمله گروه سمند، پژو 206، دنا، پژو پارس و سایر محصولاتی تولیدی عرضه خواهند شد و قرعه‌کشی ‌آن‌ها نیز هفته آینده در همین مکان و ساعت انجام خواهد شد.

وی همچنین با بیان اینکه تمام تلاش و سعی ایران خودرو بر این است که طبق زمان تعیین شده، شاید قدری هم زودتر خودروی مشتریان را تحویل دهیم، در خصوص اعلام اسامی برندگان در قرعه کشی 15 هزار محصول ایران خودرو گفت: اسامی برندگان از طریق سایت رسمی گروه ایران‌خودرو اطلاع‌رسانی خواهد شد؛ ضمن اینکه برای برندگان پیامک نیز ارسال خواهد شد و آن‌ها نیز48 ساعت فرصت دارند تا منابع مالی مورد نیاز برای خرید خود را به حساب ایران‌خودرو واریز کنند.


 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!