دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۵۱ | ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
مرز مسافری ترکیه چه زمانی بازگشایی می‌شود؟
۱۵:۵۱ | ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
اجاره خودرو

مرز مسافری ترکیه چه زمانی بازگشایی می‌شود؟

طبق اعلام مسئولان گمرک ایران با وجود رایزنی‌های صورت گرفته در رابطه با گشایش مرزهای مسافری فعلا زمان دقیقی برای آن قابل پیش بینی نیست و بسته به نظر آنکارا دارد.

به گزارش پرشین خودرو، با شیوع ویروس کرونا، از ابتدای اسفند ماه سال گذشته مرزهای مسافری و تجاری ترکیه بسته شد ولی در روزهای گذشته و بعد از رایزنی‌های صورت گرفته مرز بازرگان بازگشایی و تجارت از سر گرفته شده است

این در حالی است که آخرین پیگیری از گمرک در رابطه با وضعیت مرز مسافری با این توضیح لطیفی - سخنگوی گمرک - همراه شد که طی ملاقات‌های مرزی که بین مسئولان ایرانی و ترکی انجام شده است تصمیم گیری در رابطه با تردد مسافران با آنکارا خواهد بود.

به گفته وی آنکارا باید برای باز کردن مرز مسافری و عبور و مرور مسافر تصمیم گیر ی کند که در مورد مرزهای زمینی، ریلی و هوایی خواهد بود.

 

مرز مسافری ترکیهلطیفی در رابطه با وضعیت تجارت در روزهای گذشته و با باز شدن مرز بازرگان نیز گفت: در روز گذشته ۱۹۴ کامیون ترک وارد ایران شده و از دو مرز بازرگان و سرو بوده است.

وی یادآور شد: ۶۰ واگن کالا نیز از ترکیه و از طریق مرز و گمرک رازی وارد ایران شده و از این مسیر ۱۵ واگن به ترکیه صادرات داشته است.

به گفته سخنگوی گمرک ایران ۲۶ کامیون کالای ایرانی نیز پس از انجام تشریفات گمرکی از مرز بازرگان وارد ترکیه شده است.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
گمرکمرزترکیه
نظر بینندگان
!
!
!