یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۱۶ | ۱۳۹۹/۰۳/۱۸
ماشین وزیر اقتصاد تصادف کرد
۱۰:۱۶ | ۱۳۹۹/۰۳/۱۸
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

ماشین وزیر اقتصاد تصادف کرد

ماشین وزیر امور اقتصادی و دارایی تصادف کرد.

به گزارش پرشین خودرو، نماینده مردم تهران از تاخیر وزیر اقتصاد برای حضور در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی مشکلات اقتصادی کشور انتقاد کرد.

علی خضریان در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده ۲۲ آیین‌نامه در تذکری گفت: این ماده مربوط به وظایف و اختیارات هیات رییسه بر لزوم حفظ و شأن و منزلت، اقتدار مجلس شورای اسلامی و دفاع از حقوق و جایگاه نمایندگان است؛ قرار بود امروز وزیر اقتصاد و دارایی ساعت هشت صبح در مجلس حاضر شود که این اتفاق رخ نداد و با تاخیر آمدند به طوری که نزدیک به ۲۵۰ نماینده مجلس شورای اسلامی بیش از نیم ساعت منتظر حضور وزیر بودند که این به معنای ۱۲۵ ساعت کاری است.
آیا مجلس به اندازه حضور در موعد مقرر پرواز هواپیما ارزشمند نیست که شما خود را ملزم به حضور به موقع به آن نمی‌کنید؟ آیا نباید جایگاه و شأن مجلس شورای اسلامی رعایت شود.

وی خطاب به هیات رییسه بیان کرد: پیشنهاد می‌کنم که وزیر از مجلس شورای اسلامی تشریف ببرند و زمان دیگری به مجلس شورای اسلامی بیایند تا متوجه شوند که باید در زمان مقرر و قانونی در مجلس حضور پیدا کنند.

محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: به طور قطع باید وزرا سر وقت در مجلس حاضر شوند اما طبق اطلاع و پیگیری‌ بنده، خودروی وزیر در مسیر آمدن به مجلس شورای اسلامی تصادفی جزئی داشت که این موجب تاخیر حضور وی در مجلس شد.

وی خاطرنشان کرد: هر وزیر یا مسئولی که به مجلس شورای اسلامی دعوت می‌شود باید سر وقت خود حضور داشته باشد اما در مورد وزیر اقتصاد، عذر وی موجه و بحث بی‌ توجهی نبوده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!