شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۱۶ | ۱۳۹۹/۰۳/۱۹
مسافران اتوبوس و مینی‌بوس‌ رزروی افزایش یافت
۱۰:۱۶ | ۱۳۹۹/۰۳/۱۹
اجاره خودرو

مسافران اتوبوس و مینی‌بوس‌ رزروی افزایش یافت

مدیرعامل شرکت اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی تهران از افزایش 40 درصدی مسافران این ناوگان همزمان با اجرای طرح ترافیک در هفته جاری خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، احمد تابنده مدیرعامل شرکت اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی تهران،‌درباره آمار مسافران این ناوگان اظهار داشت: از ابتدای راه‌اندازی این ناوگان به تدریج تعداد مسافران افزایش یافته ولی از ابتدای هفته جاری همزمان با اجرای طرح ترافیک تعداد مسافران 40 درصد افزایش یافت.


وی با بیان اینکه بیشترین متقاضیان استفاده از مینی‌بوس‌های رزروی کارمندان دولت هستند، گفت:‌کارمندان 70 تا 80 درصد مسافران مینی‌بوس‌های رزروی هستند البته در حال حاضر هنوز از اتوبوس‌های رزروی استفاده نکرده‌ایم و مینی‌بوس‌ها به اندازه نیاز بوده است.

 

اتوبوس و مینی بوس رزروی

 

مدیرعامل شرکت اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی تهران ادامه داد: در حال حاضر مینی‌بوس‌های رزروی در 68 مسیر اصلی مسافران را جابجا می‌کنند که برخی از این مسیرها خرده مسیرها را در دل خود جای داده است به طوری که مثلا مسیر چهاردیواری به هفت تیر مسیر پونک به ولیعصر را نیز در بر گرفته است.

تابنده گفت: برنامه‌ریزی داریم که در آینده مسیر تردد اتوبوس‌ها را در ابتدای صبح دوبار تکرار کنیم به صورتی که مینی‌بوس یا اتوبوس رزروی یک بار 6:30 و یک بار 7 صبح در شروع روز کاری مسافران را جابجا کنند.

وی در مورد نرخ کرایه‌های اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی گفت: فعلا تصمیمی برای افزایش نرخ کرایه‌ها نداریم و کرایه‌ها با تخفیف 60 تا 70 درصدی حداکثر 2500 تومان است.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!