شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۹ | ۱۳۹۹/۰۳/۱۹
کشف 4 هزار خودرو ظن احتکاری در تهران
۱۰:۵۹ | ۱۳۹۹/۰۳/۱۹
اجاره خودرو

کشف 4 هزار خودرو ظن احتکاری در تهران

سرپرست معاونت بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران گفت: اردیبهشت ماه امسال چهار هزار و ۶۸۳ دستگاه خودرو ظن احتکار در ۱۷ پارکینگ استان کشف شد.

به گزارش پرشین خودرو، تیمور پورحیدری، با بیان اینکه شرکت های خودروساز ادعا می کنند خودروهای کشف شده در پارکینگ های شرکت آنها به دلیل نیاز به قطعه احتکار شده است، افزود: پس از بررسی کارشناسی، مدارک خودرو و پلاک آن، در صورت قطعی بودن تخلف و احتکار خودرو پرونده های ایجاد شده به سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران، برای برخورد قانونی و اعمال جریمه ارسال می شود.

وی اظهار داشت: در ماه گذشته هشت هزار و ۳۷۲ بازرسی از پارکینگ های، عمومی و شرکت های خودروساز انجام و پنج هزار و ۱۶۲ پرونده تخلف به ارزش بیش از ۱۷ میلیارد و ۶۵۰ میلیارد تومان تشکیل شد.

 

کشف خودروی اجتکاری


معاونت بازرسی سازمان صنعت استان تهران دامه داد: در حوزه کشف کالاهای قاچاق نیز در اردیبهشت ماه امسال پنج هزار و ۵۵۵ بازرسی انجام و ۳۸ پرونده به ارزش بیش از چهار میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان تشکیل شد.

پورحیدری در خصوص آمار گشت های مشترک با تعزیرات حکومتی و پلیس امنیت اقتصادی نیز خاطرنشان کرد: در ماه گذشته نیز دو هزار و ۷۶۳ بازرسی مشترک انجام و ۸۷۹ پرونده به ارزش بیش از یک میلیارد و ۷۸۳ میلیون تومان تشکیل شد.

منبع: ایرنا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
احتکارپارکینگ
نظر بینندگان
!
!
!