یكشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۶ | ۱۳۹۹/۰۳/۱۹
تقاضای استخدام در کروز فقط از طریق سایت رسمی
۱۳:۰۶ | ۱۳۹۹/۰۳/۱۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

تقاضای استخدام در کروز فقط از طریق سایت رسمی

بزرگترین و پیشرفته ترین شرکت قطعه سازی کشور با توجه به افزایش میزان تولید خودرو در سال جهش تولید، در فراخوان عمومی از علاقمندان برای همکاری در زمینه قطعات خودرو دعوت به ارسال رزومه کرد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت صنایع تولیدی کروز در حال حاضر 30 درصد از قطعات مورد نیاز صنعت خودرو را تولید می کند و با بومی سازی بسیاری از قطعات استراتژیک کمک شایانی به این صنعت کرده است.

 

کروزحال با توجه به ارتقای ظرفیت و میزان تولید خودروسازان در سال جهش تولید، میزان تقاضا و در نتیجه ظرفیت تولید در کروز افزایش یافته که همین عامل منجر به اعلام جذب فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های برتر کشور شد و چندی پیش این بنگاه اقتصادی طی اطلاعیه ای از تمام کسانی که علاقمند به همکاری در زمینه قطعات خودرو هستند دعوت به ارسال رزومه کرد.

متاسفانه تعدادی افراد سودجو از طریق وب سایت های کاریابی از این موضوع سوء استفاده کرده و در مقابل دریافت هزینه، اقدام به دریافت رزومه ها برای استخدام در کروز کرده اند که هیچ ارتباطی با این مجموعه ندارند و فاقد اعتبار هستند، لذا متقاضیان می توانند از طریق وب سایت رسمی کروز به آدرس www.crouse.ir اقدام به ارسال رزومه کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!