پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۶ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۱
مهلت پیش‌ثبت‌نام خرید خودرو تمدید شد
۱۴:۳۶ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۱
اجاره خودرو

مهلت پیش‌ثبت‌نام خرید خودرو تمدید شد

مدیر سامانه ملی احراز مشتریان تجارت الکترونیکی(امتا) گفت: مشکل سامانه امتا حجم بالای مراجعات و محدودیت پذیرش است که کاربر را در صف انتظار قرار می‌دهد.

به گزارش پرشین خودرو، قبل از ورود به سایت فروش ثبت‌نام ایران خودرو و سایپا، مشتریان به سایت امتا وزارت صمت ارجاع داده می‌شوند که در آنجا پیش ثبت‌نام کنند. با این وجود، بعد از مراجعات مکرر به سامانه امتا، با بروز خطا در سایت مواجه شده و نمی توانند پیش ثبت نام خود را نهایی کنند.

در این مورد سید صدرالدین نورالدینی، مدیر سامانه ملی احراز مشتریان تجارت الکترونیکی (امتا) اظهار داشت: اختلالاتی که برخی از مردم در سامانه امتا مشاهده می‌کنند بیشتر به صف ایجاد شده مربوط می‌شود. سامانه اختلال آنچنانی ندارد، اما حجم مراجعات به این سامانه بسیار بالاست و همین باعث شده تا سامانه توان پذیرش همزمان تمام مراجعان را نداشته باشد و تعدادی از آن‌ها در صف انتظار بمانند.

 

سامانه امتا


او ادامه داد: اتفاق بزرگی در حوزه ساماندهی بازار خودرو رقم خورده است. در مرحله فروش فوق العاده بیش از ۷ میلیون نفر با ورود به این سامانه احراز هویت شدند همچنین مراجعات مردم به همین میزان ادامه دارد. این حجم از مراجعه باعث بروز مشکلاتی برای کاربران شد.*تمدید مهلت احراز هویت در سامانه امتا

نورالدینی با اشاره به تمدید زمان ثبت نام آغاز شده، گفت: قرار بود ثبت نام در سامانه امتا تا شب گذشته ادامه داشته باشد، اما برای کاربران در صف مانده این زمان را تمدید کردیم. رایزنی‌ها برای ادامه این فرآیند ادامه دارد و در تلاشیم تا هیچ یک از کاربران در این سامانه دچار مشکل نشوند.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!