دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۵ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۳
برخورد جدی قضایی و انتظامی با فروشندگان خودروهای قرعه کشی
۰۹:۴۵ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۳
اجاره خودرو
فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد:

برخورد جدی قضایی و انتظامی با فروشندگان خودروهای قرعه کشی

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: افرادی که مجوز خودروهای قرعه کشی شده را خرید و فروش کنند مورد برخورد جدی قضایی و انتظامی قرار خواهند گرفت.

به گزارش پرشین خودرو، سردار حسین رحیمی، با اعلام این خبر گفت: پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی و برخی گزارش‌های دریافتی از خرید و فروش امتیاز خودرو از سوی افرادی که قرعه به نامشان درآمده بود، نهادهای مسئول از ما خواستند که به این موضوع ورود کنیم و پلیس هم به برای رسیدگی به این موضوع ورود کرد.

به گفته وی، برخی از افراد در فضای مجازی و حقیقی اقدام به واگذاری امتیاز محصولی که به نامشان درآمده، در ازای دریافت مبالغی از 10 تا 20 میلیون تومان کرده‌اند که نسبت به شناسایی این افراد با شیوه‌ها و شگردهای پلیسی اقدام شده است.

 

قرعه کشی


رحیمی با تاکید بر اینکه خرید و فروش حواله و واگذاری امتیاز خودروهای قرعه کشی شده در طرح فروش اینترنتی محصولات دو شرکت ایران خودرو و سایپا غیرقانونی و ممنوع است، متذکر شد: تا کنون چندین مورد از این اقدامات شناسایی شده و با ورود پلیس، افراد متخلف دستگیر هم شده‌اند که برای آنان پرونده ای تشکیل شده و در حال رسیدگی است.


رییس پلیس تهران بزرگ در پایان با بیان اینکه با افرادی که مجوز خودروهای قرعه کشی شده را خرید و فروش کنند برخورد جدی قضایی و انتظامی صورت می گیرد، یادآور شد: در مراحل بعدی قرعه‌کشی نیز چنانچه ممنوعیت‌های مشابه وجود داشته باشد، بازهم با متخلفان برخورد خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!