یكشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۰ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
مذاکرات با خودروسازان برای تامین اتوبوس آغاز شده است
۱۴:۵۰ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
اجاره خودرو
رئیس شورای شهر تهران:

مذاکرات با خودروسازان برای تامین اتوبوس آغاز شده است

رئیس شورای شهر تهران از آغاز مذاکرات شهرداری با شرکت های خودروساز داخلی به منظور تامین اتوبوس برای پایتخت خبر داد و گفت: شهرداری می‌تواند از فروش املاک یا ارائه اوراق مشارکت اعتبار لازم در این زمینه را فراهم کند.

به گزارش پرشین خودرو، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، درباره تأمین اتوبوس برای پایتخت، اظهار داشت: پیروز حناچی و رئیس‌جمهور به دنبال تأمین اتوبوس برای تهران هستند و بر همین اساس مدیران شهرداری بازدیدهایی از چندین شرکت ساخت اتوبوس از جمله ایران‌خودرو دیزل داشته‌اند.

وی از آغاز مذاکرات با شرکت‌های خودروسازی جهت تأمین اتوبوس برای پایتخت خبر داد و گفت: چندین شرکت تاکنون اعلام آمادگی کرده‌اند که در صورت پرداخت اعتبار به آنها تجهیزات لازم برای ساخت اتوبوس را دارند.


رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است ملک جدیدی از شهرداری جهت تأمین اتوبوس برای پایتخت فروخته شود گفت: تأمین اعتبار برای خرید اتوبوس مختلف است می‌توان از بودجه‌های غیرنقدی همچون توجه به موضوع املاک اعتبار لازم را برای خرید اتوبوس در نظر گرفت.

 

محسن هاشمی


هاشمی گفت: حتماً در این زمینه نیز فروش ملک جدیدی در نظر گرفته شده است ولی در این راستا باید از مسوولان اجرایی از جمله مناف هاشمی که معاون حمل و نقل است، سوال شود. ما هم در شورای شهر همه تلاش‌مان را برای تأمین اتوبوس در پایتخت انجام می‌دهیم.

وی به ضرورت حمایت‌های مالی دولت از شهرداری جهت تامین اتوبوس اشاره کرد و گفت: استفاده از بودجه دولت و یا اعتبارات شهرداری اعم از فروش املاک، ارائه اوراق مشارکت و موضوع فاینانس، از جمله روش‌های تأمین اعتبار برای خرید اتوبوس است.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!