شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۱۴ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
راه آهن اردبیل – میانه تا پایان دولت افتتاح می‌شود
۱۵:۱۴ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
اجاره خودرو

راه آهن اردبیل – میانه تا پایان دولت افتتاح می‌شود

وزیر راه و شهرسازی گفت: عملیات اجرایی پروژه بزرگ راه آهن اردبیل-میانه در دو سال اخیر شتاب گرفته است و این پروژه تا پایان دولت به بهره برداری می رسد.

به گزارش پرشین خودرو، محمد اسلامی 24 خرداد در ورود به استان اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هدف از سفر به استان اردبیل بازدید از روند اجرای پروژه‌های راه، راه آهن و مسکن ملی است و پروژه‌های زیادی در حوزه راه و شهرسازی در استان در حال اجرا است بطوریکه تلاش می‌کنیم با تسهیل اجرای این طرح‌ها شاهد توسعه راه‌ها در این منطقه باشیم.

به گفته وی روند اجرای عملیات اجرایی پروژه بزگ راه آهن اردبیل-میانه در دو سال اخیر شتاب گرفته است و این پروژه تا پایان دولت به بهره برداری می رسد.

 

محمد اسلامی


وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: با تکمیل عملیات اجرایی واحدهای پروژه مسکن مهر پرونده این طرح تا قبل از مرداد ماه در استان اردبیل بسته خواهد شد. بطوریکه طرح ملی مسکن نیز آغاز شده و در تلاش هستیم نیازمندان واقعی از واحدهای مسکونی در قالب این طرح بهره‌مند شوند.

اسلامی با بیان اینکه باند دوم فرودگاه اردبیل ازجمله طرح‌های حوزه راه است که در هفته دفاع مقدس به بهره‌برداری می‌رسد، خاطرنشان کرد: توسعه بزرگراه‌ها و راه‌های استان اردبیل به دلیل محرومیت زدایی و ایمن سازی نیز مورد توجه بوده و با جدیت پیگیری می‌شود.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!