شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
70 هزار پژو 405 اس.ال.ایکس در خراسان تولید می شود
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
اجاره خودرو
مدیرعامل ایران خودرو خراسان:

70 هزار پژو 405 اس.ال.ایکس در خراسان تولید می شود

در سال جاری تولید 70 هزار پژو 405 اس.ال.ایکس با موتور تی.یو.5 در دستور کار ایران خودرو خراسان قرار دارد.

به گزارش پرشین خودرو، بیژن زاهدی فرد مدیرعامل ایران خودرو خراسان، با بیان این مطلب، توقف تولید خودروی 405 با موتور XU7 را گامی به منظور توسعه محصولات این شرکت به سطح استاندارد یورو 5 دانست و تصریح کرد: زیرساخت‌های فنی و مهندسی در ایران خودرو خراسان زمینه را برای تولید خودروهای جدید فراهم کرده است.

وی گفت: سایت ایران خودرو خراسان با توجه به تجربه تولید محصولات مختلف، دارای زیرساخت های فنی و مهندسی مناسبی برای تولید خودروهای جدید سدان و SUV است.


زاهدی فرد با بیان این که ایران‌خودرو خراسان در سال های اخیر شرایط مناسبی برای افزایش تیراژ تولید پژو 405 ایجاد کرده تصریح کرد: این سایت تولیدی موفق شد با ارتقای کیفیت این خودرو کارنامه مطلوبی را ارایه کند اما ضرورت اجرای استاندارد یورو 5 سبب جایگزینی خط تولید این محصول با خودروی پژو پارس شد.


مدیرعامل ایران خودرو خراسان خاطرنشان کرد: در سال جاری تولید هفتاد هزار پژو 405 اس.ال.ایکس با موتور تی.یو.5 در دستور کار قرار دارد که افزون بر آن 40 هزار خودروی پارس نیز تولید خواهد شد. تولید 20هزار دستگاه هایما از مدل های اس 5 و اس 7 نیز پیش بینی شده است.

 

پژو 405 اس.ال.ایکس

وی از افزایش تعداد تولید روزانه پژو پارس از 50 به 200 دستگاه در سال جاری خبر داد و افزود: ایجاد زیر ساخت های لازم برای تولید خودروهای جدید شاسی بلند از سوی معاونت مهندسی گروه صنعتی ایران خودرو در ایران خودرو خراسان در دستور کار قرار دارد.

وی ارتقای ستاره های کیفیت محصولات این سایت تولیدی را از دیگر برنامه های توسعه ای برشمرد و گفت: ارتقای هایما اس5 به چهار ستاره و اس7 به پنج ستاره در سال جاری برنامه ریزی شده است.

زاهدی فرد تولید و تامین 25 درصد از نیاز بازار به خودروی شاسی بلند در سایت ایران خودرو خراسان را از اهداف پیش روی این شرکت دانست و تصریح کرد: این شرکت قادر به تولید روزانه 120دستگاه هایما است که در ماه های پایانی امسال به رقم 240 دستگاه افزایش خواهد یافت. این عدد در سال 93 تنها 8 دستگاه بود. در حال حاضر سالن رنگ مخصوص خودروهای شاسی بلند نیز در این شرکت راه اندازی شده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!