پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۲۵ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
اختلال واریز وجه برای منتخبان قرعه‌کشی خودرو رفع شد
۱۶:۲۵ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
اجاره خودرو

اختلال واریز وجه برای منتخبان قرعه‌کشی خودرو رفع شد

معاون مهندسی سازمان و سیستم‌های ایران‌خودرو گفت: بانکها برای تأییدیه واریز وجه با مشکلاتی مواجه بودند که یک ساعت پیش رفع شد.

به گزارش پرشین خودرو، اصغر حق پناه در رابطه با اشکالات به وجود آمده برای منتخبان قرعه‌کشی پیش‌فروش یک ساله اخیر ایران خودرو برای واریز وجه، اظهار داشت: تکمیل وجه در پیش فروش‌ها صرفاً به صورت اینترنتی است و مشتریان باید به درگاه های بانکی مراجعه و نسبت به تکمیل وجه محصولات خریداری شده اقدام کنند. اما بروز برخی اختلالات در درگاه بانکی باعث شده تا روند واریز وجه بسیار کند صورت گیرد که همین موضوع مشتریان را برای تکمیل فرآیند خرید خود نگران کرده است.

وی با بیان اینکه هر فرد مشخصات کارت خود را در پروفایل ثبت نامی درج و باید براساس درگاه بانکی نسبت به تکمیل وجه اقدام کند، افزود: بانکها برای تاییدیه واریز وجه با مشکلاتی روبرو بودند که یک ساعت پیش این مشکل برطرف شده است.


معاون مهندسی سازمان و سیستم‌های ایران‌خودرو با تأکید بر اینکه این شرکت تا ساعات دیگر پیامکی به مشتریان خود ارسال و به آنها اعلام می‌کند که اختلال در تکمیل وجه برطرف شده است، گفت: در حال حاضر هشت هزار و 500 نفر نسبت به تکمیل وجه خود از مجموعه 45 هزار نفر برنده قرعه کشی اقدام کرده اند. البته اگر تا چهارشنبه ببینیم روند تکمیل وجه به صورت کامل انجام نشده، به طور حتم زمان واریز وجه را تمدید خواهیم کرد.

 

قرعه‌کشی پیش‌فروش خودرو


وی اختلال در تکمیل وجه را از جانب درگاه های بانکی دانست و افزود: اگر مشتریان پروفایل خود را کامل و درست تکمیل کرده باشند مشکلی برای ثبت نام نخواهند داشت.

منتخبان قرعه کشی یک ساله محصولات ایران خودرو باید از کارت بانکی که قبلاً در سامانه امتا، تعلق آن به ایشان احراز شده است، برای واریز وجه استفاده کنند در غیر این صورت استفاده از کارت بانکی سایر اشخاص امکان پذیر نیست.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!