یكشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۵۶ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
۶۰۰ میلیارد تومان خودرو‌ی احتکاری کشف شد!
۱۵:۵۶ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
اجاره خودرو

۶۰۰ میلیارد تومان خودرو‌ی احتکاری کشف شد!

رئیس پلیس پایتخت از کشف ۶ تریلیون ریال (۶۰۰ میلیارد تومان) انواع خودرو‌های احتکاری در ۲ پارکینگ در غرب تهران خبرداد.

به گزارش پرشین خودرو، سردار حسین رحیمی گفت: با توجه به نوسان قیمت خودرو در بازار، طرح تشدید مبارزه و مقابله با احتکار خودرو به صورت ویژه در دستور کار پلیس تهران قرار گرفت و تیمی از ماموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر همسو با سایر همکاران در اجرای ماموریت محوله اهتمام ورزیدند.

رئیس پلیس پایتخت افزود: ماموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر با انجام اقدامات اطلاعاتی، از دپو و احتکار تعداد زیادی انواع خودرو خارجی در ۲ پارکینگ کنار هم مطلع شدند که بررسی موضوع در اختیار تیم عملیات ویژه این کلانتری قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: پس از کسب اطلاعات لازم با هماهنگی مقام قضایی، تیم‌های مختلف عملیاتی طی یک عملیات همزمان در بازرسی از پارکینگ‌های مورد نظر ۲۹۰ دستگاه انواع خودرو‌های خارجی احتکار شده، کشف کردند.

 

سردار حسین رحیمی

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه تحقیقات پلیسی حاکی از این بود که خودرو‌ها بیش از یک سال در این پارگینگ‌ها دپو شده است، افزود: خودرو‌های مکشوفه شامل ۱۵۴ دستگاه سانتافه، ۴۸ دستگاه پیکاتو، ۴۳ دستگاه اپتیما، ۶ دستگاه سوناتا، ۱۳ دستگاه سورنتو، ۲ دستگاه تاتا و ۲۴ دستگاه سراتو است.

سردار رحیمی، ارزش تقریبی خودرو‌های کشف شده را برابر اعلام کارشناسان ۶ تریلیون ریال اعلام و تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر شد و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری صداو سیما

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
احتکارپلیس
نظر بینندگان
!
!
!