سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۹ | ۱۳۹۹/۰۳/۳۰
بررسی دلایل تمایز برند آمیکو از سایر رقبا
۱۲:۱۹ | ۱۳۹۹/۰۳/۳۰
گرندکس
/گزارش خبری/

بررسی دلایل تمایز برند آمیکو از سایر رقبا

گروه صنعتی آمیکو در بین رقبا و در عرصه صنعت کشور توانسته است با رعایت مستمر حقوق مصرف کننده، ارتقای روزانه کیفیت محصولات و مشتری مداری برند خود را از سایر رقبا متمایز کند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، آمیکو با تأسیس بیش از ۵۵ مرکز سرویس خدمات پس از فروش در بیشتر استان های کشور و ارائه آموزش های فنی و حرفه ای دوره ای به آنها و افزایش دوره گارانتی محصولات شرکت از ۳۰ به ۲۰۰ هزار کیلومتر و از یک سال به سه سال برای خودروهای دیزلی و همچنین از ۳۰ هزار به ۴۰ هزار و از یک سال به دو سال در خودروهای بنزینی در داخل کشور، توانسته خدمات قابل قبولی را به مشتریان عرضه کند.

احداث مراکز آموزش کاربردی خودروها با برخورداری از امکانات و تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی و ارائه آموزش های فنی در زمینه تعمیرات و نگهداری خودروها برای کارکنان و نمایندگی های خدمات پس از فروش، گامی دیگر برای ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات از طریق افزایش سطح دانش و تخصص کارکنان است.

 

آمیکو آسنا


گروه صنعتی آمیکو با الگو برداری از مدل تعالی سازمانی EFQM و پیاده سازی استانداردهای جهانی مدیریت و کیفیت کوشیده است محصولات و خدمات خود را با آخرین‌ فن آوری روز دنیا منطبق سازد . به همین منظور خط مشی سازمان با در نظر گرفتن اهداف کلان تعریف و ابلاغ شده است.

شرکتهای تابعه گروه توانسته اند ضمن عرضه کالاهای با کیفیت و منطبق با استانداردهای داخلی و بین المللی، با دریافت انواع گواهی های ملی و بین المللی پله های موفقیت را بعنوان یک برند ملی و فراملی یکی پس از دیگری طی کنند.

این گروه با بهره گیری از نیروی کاری متخصص و کارآمد با نگاه جامع به تکنولوژی روز دنیا می کوشد تا برند خود را در سطح بین المللی و به ویژه در زمینه صنایع خودروسازی توسعه و ابقاء کند.

شرکت های گروه صنعتی آمیکو توانسته اند ضمن عرضه کالاهای کیفی منطبق با استانداردهای داخلی و بین المللی، و با دریافت انواع گواهی های ملی و بین المللی پله های موفقیت را بعنوان یک برند ملی و فراملی یکی پس از دیگری طی کنند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
برچسب ها:
آمیکو
نظر بینندگان
!
!
!