دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۳ | ۱۳۹۹/۰۳/۳۱
استخدام 1000 نیروی متخصص و تکنسین در خطوط تولید کروز
۱۲:۴۳ | ۱۳۹۹/۰۳/۳۱
گرندکس
مدیرمنابع انسانی کروز اعلام کرد:

استخدام 1000 نیروی متخصص و تکنسین در خطوط تولید کروز

مدیر منابع انسانی شرکت صنایع تولیدی کروز از استقبال کارجویان از فراخوان استخدام این شرکت خبر داد که یک هزار نفر از آنها نیز جذب این شرکت قطعه سازی شده است.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت صنایع تولیدی کروز، بزرگترین شرکت قطعه ساز داخلی که هم اکنون با بیش از ۱۲ هزار نیروی کار در کشورپیشتاز داخلی سازی است به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در زمینه پژوهشی و مشاغل تکنسین و اپراتور خط تولید، تعداد 1000 نفر را طی ماه گذشته جذب کرده است.

بنا براین گزارش، شرکت کروز چندی پیش در فراخوانی عمومی از علاقمندان جهت همکاری در زمینه فعالیت در خطوط تولید کروز دعوت به ارسال تکمیل اطلاعات در سایت کروز کرد که با استقبال خوبی همراه شد.

 

کروزشرکت صنایع تولیدی کروز، بزرگترین قطعه ساز کشور در راستای تعمیق داخلی سازی، سال گذشته در فراخوانی عمومی از تمام کسانی که در زمینه طراحی و ساخت قطعات پیشرفته خودرو طرح، پیشنهاد و یا نمونه ساخته شده ای داشتند دعوت به همکاری کرد که با استقبال پرشور نخبگان و دانشجویان به ویژه دانشجویان دانشگاه های صنعتی شریف ، امیرکبیر و تهران مواجه شد که حدود ۴۰ نفر از آنها با حضوردر دوره های آموزشی شرکت کروز، جذب این واحد صنعتی خواهند شد.

شرکت کروز از تولیدکنندگان قطعات پیشرفته والکترونیک که بالغ بر۳۰ درصد از قطعه داخلی خوروهای داخلی کشور را تولید می کند از شرکت های موفق قطعه در سطح کشور محسوب می‌‌شود که با استفاده از ظرفیت‌های موجود در داخل، رونق تولید را محقق کرده است وهمچنین با به ‌کارگیری این نیروهای انسانی جوان و توانمند، ضمن توسعه اشتغال کشور، بهترین روش را برای جهش تولید برگزیده است.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!