یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۱۹ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
تشکیل مرکز ملی ایمنی و بررسی سوانح حمل‌و‌نقل کلید خورد
۱۵:۱۹ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
اجاره خودرو

تشکیل مرکز ملی ایمنی و بررسی سوانح حمل‌و‌نقل کلید خورد

گام‌های اجرایی اولیه، در ایجاد مرکز ملی ایمنی و بررسی سوانح حمل و نقل جمهوری اسلامی ایران در وزارت راه و شهرسازی کلید خورد.

به گزارش پرشین خودرو، با ابلاغ آقای محمد اسلامی به معاونت حمل و نقل، دستور تشکیل مرکز ملی ایمنی و بررسی سوانح حمل و نقل جمهوری اسلامی ایران ذیل وزارت راه و شهرسازی با هدف کشف علل بروز سوانح و جلوگیری از تکرار مجدد آن‌ها صادر شد.

در متن این ابلاغ عنوان شده با توجه به آن که تشکیل مرکز ملی ایمنی و بررسی سوانح در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته است، معاونت حمل و نقل مسئولیت ایجاد این مرکز را با بکارگیری خبرگان علمی و اجرایی در رشته‌های مختلف حمل و نقل برعهده دارد.

 

همچنین مرکز وظیفه دارد بودن درنگ در محل سوانح حاضر شده و برابر رویه‌های ملی و بین المللی بررسی‌های همه جانبه را به منظور تهیه و تدوین علل و عوامل بروز سوانح به عمل آورد.

به موجب این حکم همه معاونت‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه ملزم به همکاری با مرکز بوده و بررسی سانحه توسط مرکز ناقض مسئولیت‌های قانونی و وظایف ذاتی سازمان‌ها و شرکت‌های حمل و نقلی در بررسی سوانح نبوده و مطابق ضوابط و آیین نامه‌های تنظیم شده برای آن دستگاه‌ها طبق روال عادی ادامه می‌یابد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!