چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۴۰ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
دیدار مدیر منطقه ای بانک ایران زمین با مدیر کل حفاظت محیط زیست اصفهان
۱۶:۴۰ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
اجاره خودرو

دیدار مدیر منطقه ای بانک ایران زمین با مدیر کل حفاظت محیط زیست اصفهان

مدیریت شعب استان های اصفهان،قم،مرکزی و چهارمحال و بختیاری بانک ایران زمین با مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان دیدار و در خصوص توانمندی ها، قابلیت ها و توسعه همکاری فی مابین گفتگو کرد.

به گزارش پرشین خودرو، محمد رضا سبزواری مدیر منطقه ای بانک ایران زمین ضمن تبریک هفته محیط زیست به فعالین این عرصه به تشریح فعالیت های بانک ایران زمین از قبیل پویش های بلوط ایران زمین، سه شنبه های بدون خودرو و نه به پلاستیک و همچنین کمپین های زمین برای زندگی را داریم، آلرژی به مصرف انرژی ، جنگل تشنه ، میرآب و به خصوص حمایت از روز جنگلبان برای 3 سال متوالی نکاتی را بیان و گزارشی در خصوص فعالیت های زیست محیطی در حوزه مسئولیت های اجتماعی بانک ایران زمین ارائه کرد.

سبزواری با اشاره به مهم دانستن فرهنگ سازی حفظ محیط زیست، موفقیت و رفاه مردم را در گرو محیط سالم و پویا دانست و ایجاد بستر مناسب برای فرهنگ سازی به ویژه برای گروه های رده سنی کودکان بسیار مهم و ضروری عنوان کرد.

 

بانک ایران زمین

در ادامه ایرج حشمتی مدیر کل محیط زیست استان اصفهان با تشریح اهم مسایل زیستی محیطی، آلودگی هوا را مهم ترین دغدغه استان ارزیابی و یادآور شد هدف ما فرهنگ سازی در بین مردم وارائه درست نحوه تعامل با محیط زیست است. وی حضور دستگاهای مختلف به ویژه بانک ایران زمین را در زمینه فعالیت های حوزه مسئولیت اجتماعی را برخواسته از احساس مسئولیت در قبال عموم جامعه و محیط زیست دانست که در قبال کوتاهی سایرین به وقوع پیوسته و نشان دهنده تعهد سازمان هاست.

وی همچنین با اشاره به ضرورت تاثیرگذار بودن فعالیت های برنامه ریزی شده، حمایت از تالاب گاوخونی، قوچ اصفهانی و یا یک گونه گیاهی خاص را در جهت ازتقاء کار کارشناسی در قالب تفاهم نامه و حمایت از دانش زیست محیطی عنوان کرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!