یكشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۵ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
تکمیل آزادراه تهران-شمال ۲۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد
۱۱:۰۵ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
اجاره خودرو

تکمیل آزادراه تهران-شمال ۲۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

وزیر راه و شهرسازی گفت: برای تکمیل باند رفت قطعه دو آزادراه تهران شمال تا بهار سال آینده، ۲۱۰۰ میلیارد تومانی اعتبار نیاز است.

به گزارش پرشین خودرو، محمد اسلامی که صبح امروز به همراه محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه و سیدپرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان از مسیر ۲۲ کیلومتری قطعه دو آزادراه تهران شمال بازدید می‌کرد، در حاشیه این بازدید گفت: در زمان افتتاح قطعه یک آزادراه تهران-شمال به رئیس جمهور و مردم قول دادیم تا قبل از پایان ۱۴۰۰ باند رفت قطعه دو این آزادراه را تکمیل کنیم. لذا در بازدیدی که امروز همراه نوبخت و فتاح از این قطعه انجام شد آخرین وضعیت ساخت و ساز قطعه دو را بررسی کردیم.

وی افزود: با تأمین مالی که برای این قطعه انجام می‌شود بهار سال آینده باند رفت قطعه دو آزادراه افتتاح خواهد شد.


وزیر راه و شهرسازی گفت: تونل البرز به طول بیش از ۶ کیلومتر مهمترین بخش قطعه دو آزادراه تهران-شمال است که با تکمیل و بهره برداری باند رفت این قطعه مسیر تهران چالوس کوتاه‌تر می‌شود.


وی با اشاره به متفق القول بودن دولت و بنیاد برای تکمیل این پروژه اظهار داشت: امیدواریم کل آزادراه تهران شمال تا پنج سال آینده تکمیل شود.

 

محمد اسلامیبه گفته وزیر راه ۵۰ درصد هزینه ساخت این پروژه را دولت و ۵۰ درصد دیگر را بنیاد مستضعفان تقبل می‌کند و برای تکمیل باند رفت قطعه دو این آزادراه دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان بودجه پیش بینی شده که در قانون بودجه امسال نیز لحاظ شده است.

اسلامی با بیان اینکه چالش خاصی در پروژه نداریم و به خوبی در حال پیشرفت است، گفت: این پروژه بسیار عظیم بوده و یکی از مشکلات ما کوتاه بودن فصل ساخت و ساز در این منطقه است.

وی ادامه داد: در حال حاضر شیفت بلند (دو شیفت) پروژه در حال انجام است و در جایی که امکان داشته باشد سه شیفت کار می‌کنیم. همچنین لجستیک، تجهیزات و تدارکات را زودتر خریداری می‌کنیم و نکته مهم این است که از زمان و منابع استفاده بهینه داشته باشیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!