یكشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۸ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
پروژه کنارگذر شمالی کرج چه زمانی تکمیل می‌شود؟
۱۳:۲۸ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
اجاره خودرو

پروژه کنارگذر شمالی کرج چه زمانی تکمیل می‌شود؟

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از آغاز همکاری دولت با شهرداری کرج برای تکمیل کنارگذر شمالی این کلانشهر خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، محمدباقر نوبخت روز دوشنبه دوم تیر ماه در حاشیه بازدید از پروژه کنارگذر شمالی کرج در جمع خبرنگاران گفت: این پروژه یک پروژه شهری است و توسط شهرداری کرج در حال انجام است.


نوبخت افزود: آنچه که قرار بود دولت به پایان برساند آزادراه همت-کرج بود که به اتمام رسید ولی برای اینکه مردم بتوانند از آن آزادراه به نحو مطلوب استفاده کنند و بتوانند به استان‌های غربی و شمالی دست پیدا کنند دولت اعلام آمادگی کرد که به شهرداری کمک کند تا این پروژه به پایان برسد.


وی خاطرنشان کرد: بر این اساس ما باید چیزی در حدود ۳۰۰ میلیارد تومان به شهرداری کرج مساعدت مالی داشته باشیم تا بتوانند کمتر از ۱۲ ماه آینده این پروژه را به بهره برداری برسانند بنابراین از نظر منابع مالی آنچه که سهم دولت است متوقف نخواهد شد.

 

پروژه کنارگذر شمالی کرجوزیر راه و شهرسازی هم در حاشیه این بازدید با اشاره به اهمیت این پروژه تصریح کرد: در خصوص حضور وزارت راه و شهرسازی در این کنارگذر با دکتر نوبخت توافق کردیم این پروژه در قالب آزادراه با مشارکت وزارت راه و شهرداری کرج باشد تا امکان تزریق منابع فراهم بشود و پروژه به استاندارد آزادراهی برسد.

محمد اسلامی افزود: این پروژه بار عظیمی از ترافیک سنگین آزادراه کرج-قزوین را در محدوده کرج بر خواهد داشت.

وی ادامه داد: موافقت کلی برای این اقدام صورت گرفته و امروز در این بازدید برای توافق چگونگی تزریق منابع خدمت دکتر نوبخت هستیم تا در قالب زمانی حداکثر ۱۲ ماهه اینجا تکمیل شود و شبکه عبور و مرور ترانزیتی و محلی ما در استان‌های تهران و البرز و استان‌های همجوار را تکمیل کند.

وزیر راه و شهرسازی در پایان اعلام کرد: این پروژه تا کنون ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که مهمترین آیتم آن هم پل اصلی و گلوگاه است که اگر تکمیل شود باقی مانده مسیر کار چندانی ندارد.

منبع: ایسنا
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!