یكشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۴۷ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۴
پارامترهای قیمت خودرو در شورای رقابت به روز می‌شود
۱۶:۴۷ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۴
اجاره خودرو

پارامترهای قیمت خودرو در شورای رقابت به روز می‌شود

بازرس سازمان بازرسی از برگزاری جلساتی با شورای رقابت برای تعیین قیمت خودرو خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، میر محمدی بازرس کل حوزه صنعت‌، معدن و تجارت سازمان بازرسی کل کشور اظهار داشت: سازمان بازرسی کل کشور اقدامات زیادی به منظور بازگشت شورای رقابت برای تعیین قیمت خودرو انجام داد و از طرف دیگر کمیته سیاستگذاری خودرو در وزارت صمت نیز توسط ما دنبال شد که امکان عرضه و ثبت نام و تحویل خودرو به متقاضیان واقعی فراهم شود.

وی افزود: به واسطه تقاضای بیش از حدی که ناشی از نگاه سرمایه‌ای به حوزه خودرو است همچنان تفاوت قیمت بین بازار و کارخانه مشهود است بر همین اساس جلسات مستمری تشکیل خواهد شد.


میرمحمدی بیان کرد: نگاهی که وجود دارد باعث می‌شود که خودروساز فضای بازار را به نوعی مدیریت کند تا امکان عرضه خودرو به صورت قطره‌چکانی در بازار وجود داشته باشد و بتواند سود بیشتری ببرد؛ بنابراین ما با این موضوع مخالفیم و بر مبنای مر قانون، شورای رقابت مبادرت به تعیین قیمت برای بازار اهتمام لازم را داشته باشد.

 

قیمت خودرو


وی ادامه داد: نتیجه جلسه روز دوشنبه که در وزارت صمت انجام شد، قرار بر این شد به صورت دوره‌های سه ماهه و فصلی شورای رقابت اهتمام لازم را برای به روزرسانی پارامترهای قیمت دنبال کند اما نهایتاً قیمت گذاری توسط شورای رقابت انجام خواهد شد.

این مقام مسئول در سازمان بازرسی تصریح کرد: ظرف یک هفته شورای رقابت باید نتایج و تحلیل‌های خود را در این رابطه اعلام کند و سپس قیمت ابتدایی ماشین‌های فروش فوری در تابستان اعلام شود.

منبع:مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!