شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۰ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
ممنوعیت درج قیمت مسکن و خودرو غیرکارشناسی در فضای مجازی
۱۳:۴۰ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
اجاره خودرو

ممنوعیت درج قیمت مسکن و خودرو غیرکارشناسی در فضای مجازی

رئیس پلیس فتا استان مرکزی هشدار داد: با درج کنندگان قیمت مسکن و خودرو غیرکارشناسی در فضای مجازی برخورد قاطع خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: با درج کنندگان قیمت مسکن و خودرو در فضای مجازی که با انتشار مبالغ غیر کارشناسی و خارج از عرف ( ارزش واقعی) اقدام به ایجاد تنش و تشویش اذهان عمومی در این خصوص م کنند، برخورد قاطع خواهد شد.

سرهنگ آنقی افزود: به تازگی برخی از مشاوران املاک و بنگاه‌های معاملاتی خودرو و مسکن ضمن درج آگهی فروش در نقاط مختلف با قیمت‌های غیر واقعی و غیر کارشناسی باعث ایجاد تنش و التهاب در بازار خودرو و مسکن شده اند.


او با اشاره به اینکه درج قیمت های نجومی و خارج از عرف به طریقی باعث ایجاد اخلال در نظم حاکم در جامعه و تشویش اذهان عمومی می شود گفت: اتحادیه‌ اصناف خودرو و مسکن مکلف به ورود و نظارت بر عملکرد این بنگاه‌ها است و در صورت عدم نظارت و مسامحه، در اجرای وظایف، پلیس به عنوان ضابط قضائی به منظور مقابله با تشویش حاصل شده و برقراری نظم در جامعه در حیطه اختیارات و وظایف خود اقدام و با متخلفان این حوزه از طریق مراجع قضائی برخورد می کنند .

 

درج قیمت خودرو

 

رئیس پلیس فتا استان مرکزی خاطرنشان کرد: تا کنون در پایش های فضای مجازی کارشناسان این پلیس، تعدادی از منتشر کنندگان آگهی فروش املاک و خودرو در فضای مجازی شناسایی و برای برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی شده اند .

سرهنگ آنقی در پایان به مشاوران و بنگاه های مرتبط با فروش خودرو و مسکن همچنین اتحادیه های اصناف هشدار داد با توجه به نوسان های قیمت و وضعیت حاضر، از درج قیمت در آگهی های منتشر شده در فضای مجازی خودداری کنند، در غیر اینصورت با این افراد برخورد خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!