یكشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۱۵ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
چرا MVM X33 انتخاب خوبی در بازار ایران است؟
۱۰:۱۵ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
اجاره خودرو
در آستانه ورود چهارمین فیس لیفت ایکس 33 به بازار ایران؛

چرا MVM X33 انتخاب خوبی در بازار ایران است؟

قطعا در هنگام خرید یک خودرو برای مصارف روزانه و خانوادگی فاکتورهای گوناگونی مطرح است اما آنچه ذهن مشتریان را بیش از هر چیز دیگر به خود مشغول می کند، بحث اقتصادی بودن و مطمئن بودن خودرو است.

به گزارش پرشین خودرو، اقتصادی بودن و مطمئن بودن خودرو در کنار عواملی چون طراحی، مباحث فنی و امکانات رفاهی و ایمنی سبب انتخاب صحیح محصول می شود.

در بازار خودروی ایران هم می توان نمونه موفق از این گونه محصولات را ام وی ام ایکس 33 نامید، قدیمی ترین شاسی بلند چینی بازار ایران که 3 ورژن آن در طول یک دهه گذشته وارد بازار ایران شد و اکنون ورژن چهارم آن آماده ورود به بازار است.

ایکس 33 از دید مشتریان خودرویی با دوام است و در بازار نمونه های زیادی را می توان یافت که با کارکرد بالا، همچنان در حال خدمت رسانی به مالکان هستند.

 خیلی ها ایکس 33 را شاسی بلندی اقتصادی اما با امکانات به روز می دانند از سوی دیگر بر عکس دیگر شاسی بلندهای اقتصادی چهره آن بر حسب نیاز بازار تغییرات گوناگونی را به خود دیده و به روز گشته است.

امروزه ایکس 33 از دید خریداران به لحاظ دوام محصول و خدمات قابل اعتماد است چرا که تمام نمایندگی ها و تعمیرکاران پس از 10 سال بر روی خودرو به لحاظ خدمات کاملا مسلط هستند و از سوی دیگر خود محصول آزمایشش را به خوبی پس داده است.

با قیمتی در حدود یک سدان متوسط، حتی کمتر خودروی جادار و خانوادگی و شاسی بلند می خرید که با توجه به وضعیت جاده و راه های کشور استفاده از خودرو را برای شما راحت می کند.

موتور 2 لیتری جاندار و پر قدرت طراحی شرکت AVL اتریش است که در طول 10 سال گذشته به خوبی دوام و کارایی خود را نشان داده است.

می توان نمونه های با کارکرد نیم میلیون کیلومتر و به بالا را در نهایت سلامت و رضایت مشتری یافت و این یعنی سربلندی ایکس 33 در طول مدت حضور در بازار ایران.

حال نسل چهارم با گیربکس اتوماتیک و آپشن های جدید رفاهی و ایمنی می آید تا بتواند راه مدل های قبلی را ادامه دهد و به نیاز مشتریان برای داشتن یک شاسی بلند خانوادگی با قابلیت های شهری پاسخ دهد.

ایکس 33 نه تنها در ایران بلکه همه بازارهای صادراتی طرفدار دارد و توانسته در ارزیابی جی دی پاور در بازار چین در سگمنت خود بیشترین میزان رضایت را کسب کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!