دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۵۲ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
تولید خودرو در انگلستان ۹۵ درصد کاهش یافت
۱۳:۵۲ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
اجاره خودرو

تولید خودرو در انگلستان ۹۵ درصد کاهش یافت

انجمن تولیدکنندگان و تاجران خودروی انگلستان در گزارش جدید خود اعلام کرد که تحت تأثیر پاندمی کرونا تولید خودروی انگلیس در ماه می ۹۵.۴ درصد نسبت به ماه می سال گذشته سقوط کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، انجمن تولیدکنندگان و تاجران خودروی انگلستان در گزارش جدید خود اعلام کرد که تحت تأثیر پاندمی کرونا تولید خودروی انگلیس در ماه می ۹۵.۴ درصد نسبت به ماه می سال گذشته سقوط کرده است.

داده‌ها نشان می‌دهد که با توجه به تعطیلی کارخانه‌های خودروسازی یا بازگشت به تولید آنها با ظرفیت محدود، در ماه می تنها ۵۳۱۴ خودرو در انگلستان تولید شده است که از این تعداد ۴۲۶۰ خودرو صادر شده و تنها ۱۰۵۴ خودرو به خریداران داخلی تحویل شده است.

 

تولید خودرو در انگلیس


در بیانیه این اتحادیه آمده است: در حالی که حدود ۲ سوم کارخانه‌های خودروسازی انگلیس در طول این ماه دوباره به کار بازگکشته‌اند، محدودیت‌های فاصله‌گذاری اجتماعی و افت تقاضا باعث شده تا ظرفیت آنها به شدت کاهش یابد. از سوی دیگر در شرایطی که بازارهای کلیدی جهان در حال بازگشایی بودند، اقتصاد انگلستان همچنان تعطیل باقی مانده بود.

در ادامه این بیانیه آمده است: در ۵ ماه ابتدایی امسال تولید خودرو در انگلستان به ۳۲۴,۷۶۳ دستگاه رسیده است که این ۴۱.۷ درصد نسبت به دوره مشسابه سال گذشته کمتر است.

منبع: منبع

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!