جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۴ | ۱۳۹۱/۰۴/۰۴
سرقت خودرو و قتل در پمپ بنزین
۱۰:۳۴ | ۱۳۹۱/۰۴/۰۴
اجاره خودرو

سرقت خودرو و قتل در پمپ بنزین

پرشین خودرو: پسر جوان زمانی که برای دستگیری سارق خودروی خود راهی پمپ بنزین می شد نمی دانست چه سرنوشت شومی در انتظارش است.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از مهر، مرداد ماه سال گذشته ماموران پلیس آگاهی شیراز از درگیری مرگباری در پمپ بنزین قرار گرفتند.

ماموران پس از حضور در محل درگیری با جسد پسر جوانی به نام احمد روبرو شدند که باضربه های کارد از پا درآمده بود. عامل جنایت نیز از سوی افراد حاضر در محل دستگیر شده بود.

دوست مقتول که در محل درگیری حاضر بود در جریان تحقیقات گفت : چندر روز قبل خودروی احمد سرقت شد. به چند نفر در این زمینه مشکوک بودیم. امشب یکی از مظنونان را در پمپ بنزین دیدم. وقتی دقت کردم متوجه شده او با کارت سوخت خودروی احمد در حال سوختگیری است. سریع با دوستم تماس گرفتم و او خود را به پمپ بنزین رساند. در آنجا او با سارق خودرویش درگیر شد که مرد جوان با ضربه های کارد احمد را به قتل رساند.

در ادامه نیز متهم تحت بازجویی قرار گرفت که به سرقت خودرو و قتل اعتراف کرد.

پس از تکمیل تحقیقات پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه دوم دادگاه کیفری استان فارس فرستاده شد. در جلسه محاکمه نماینده دادستان با قرائت کیفرخواست برای متهم تقاضای مجازات کرد. در ادامه نیز اولیای دم خواستار قصاص عامل این جنایت شدند.

قاضی عرفانی زاده رئیس دادگاه سپس با تفهیم اتهام به عامل جنایت از او خواست به دفاع از خود بپردازد. مرد جوان نیز با قبول اتهام سرقت و قتل گفت : در زمان جنایت به دلیل مصرف مواد روانگردان حالت عادی نداشتم.

قاضی عرفانی زاده رئیس دادگاه و فارسی، رستگاری، مظفر و سجادی نژاد 4 قاضی مستشار دادگاه پس از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش برای صدور حکم وارد شور شدند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سرقت
نظر بینندگان
!
!
!