شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۲ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
آوریل، بدترین ماه صنعت هوایی آمریکا
۱۴:۲۲ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
اجاره خودرو

آوریل، بدترین ماه صنعت هوایی آمریکا

آمارهای منتشره حاکی از آن است که آوریل ۲۰۲۰ از لحاظ تعداد پروازها و فعالیت ایرلاین‌ها بدترین ماه از سال ۱۹۹۴ میلادی در ایالات متحده به شمار می‌رود.

به گزارش پرشین خودرو، وزارت حمل و نقل ایالات متحده آمریکا به تازگی آمار و گزارش‌های جدیدی از فعالیت ایرلاین‌ها و تعداد پروازهای صورت گرفته از ماه‌های گذشته تهیه و منتشر کرده است که نشان می‌دهد آوریل ۲۰۲۰ شاهد کمترین تعداد پروازهای صورت گرفته از سال ۱۹۹۴ میلادی تاکنون بوده است.


بر اساس گزارشی که از سوی وزارت حمل و نقل ایالات متحده منتشر شده و در وب سایت simpleflying آمده است، ۳۳۱ هزار و ۲۳۸ پرواز داخلی در آوریل ۲۰۲۰ در ایالات متحده آمریکا صورت گرفته که نسبت به ۷۰۱ هزار و ۲۷۸ در مارس سال جاری میلادی و ۶۶۸ هزار و ۲۵۹ در آوریل سال گذشته کاهش قابل توجه و چشمگیری داشته است.

 

صنعت هوایی آمریکا


همزمان با شیوع گسترده و پاندمی ویروس مرگبار کرونا و اعلام وضعیت اضطراری و قرنطینه و وضع محدودیت‌های سختگیرانه به سوی دولت کشورهای مختلف، بسیاری از ایرلاین‌ها و شرکت‌های هواپیمایی فعال و مستقر در سراسر جهان جهان پروازهای خود را تا اطلاع ثانوی لغو کرده و به حالت تعلیق درآوردند تا بدین ترتیب بتوانند در قطع زنجیره انتقال و انتشار این بیماری موثر واقع شوند.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایرلاینآمریکا
نظر بینندگان
!
!
!