پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۸:۴۴ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
آریزو 6 مجهز به یکی از 10 گیربکس برتر چین است
۰۸:۴۴ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

آریزو 6 مجهز به یکی از 10 گیربکس برتر چین است

آریزو 6، از نسل جدید گیربکس های سی وی تی بهره می برد که در لوکس ترین محصول شرکت سازنده یعنی تیگو 8 نیز به کار رفته است.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت مدیران خودرو در اواخر سال 97 لوکس ترین سدان خود با نام آریزو 6 را معرفی کرد، این سدان لوکس با زبان جدید طراحی و تکنولوژی خیلی زود مورد توجه قرار گرفت.

آریزو 6 جدای از طراحی زیبا و به روز، به لحاظ تکنولوژی و امکانات نیز دارای نکات ارزنده ای می باشد، نکته مهم در این محصول استفاده از نسل جدید گیربکس های سی وی تی است که در لوکس ترین محصول شرکت سازنده یعنی تیگو 8 نیز به کار رفته است.

گیربکس مورد اشاره سال گذشته به عنوان یکی از 10 گیربکس برتر انتخابی توسط متخصصان عملکرد گیربکس در پر رقابت ترین بازار دنیا یعنی کشور چین انتخاب شد، بازدهی بالا و کارایی مناسب از ویژگی های بارز این سیستم انتقال قدرت به حساب می آید.

 

آریزو 6از سوی دیگر این گیربکس هماهنگی بسیار خوبی با موتور 1.5 لیتری توربو آریزو 6 دارد که می تواند شتاب بسیار خوبی را ایجاد کند، شتاب صفر تا صد این خودرو حدود 9 ثانیه است و نکته جالب دیگر مصرف پائین سوخت است که در هر 100 کیلومتر حدود 7 لیتر می باشد و این خود هماهنگی موتور و گیربکس و تکنولوژی بالا را نشان می دهد.

از سوی دیگر امکانات رفاهی روز چون دوربین 360 درجه، فرمان برقی، ترمز پارک برقی و اتوهلد در کنار امکانات ایمنی چون ایربگ های جانبی و پرده ای، سیستم پایداری الکترونیکی، کنترل ضد لغزش و کنترل در سر بالایی یک سدان مدرن، راحت و ایمن را ساخته است.

آریزو6 هم اکنون به عنوان یک سدان زیبا و به روز با رقبای کره ای خود چون کیا سراتو و هیوندای النترا به رقابت می پردازد و با توجه به ممنوعیت واردات خودرو در 2 سال اخیر و همچنین گارانتی 5 سال یا 150000 کیلومتر و سرویس 2 سال یا 6 نوبت رایگان که یک امتیاز خاص است، می تواند گزینه مطلوب کسانی باشد که تا پیش از این به دنبال سدان های وارداتی بودند حال این چینی با کیفیت و زیبا به آنها چشمک می زند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!