جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۲۶ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
افزایش سقف برداشت سوخت ناوگان حمل‌و‌نقل جاده‌ای
۱۲:۲۶ | ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
اجاره خودرو

افزایش سقف برداشت سوخت ناوگان حمل‌و‌نقل جاده‌ای

یک مقام مسئول اعلام کرد: سقف برداشت روزانه سوخت ناوگان حمل و نقل جاده‌ای نفت گازسوز بر اساس کاربری‌های مختلف از اول تیر ماه، حدود ۲۰ درصد افزایش یافت.

به گزارش پرشین خودرو، مهران قربانی گفت: به منظور بهبود در قواعد برداشت سوخت در حمل و نقل جاده‌ای با رویکرد حمایت از رانندگان قانون‌مدار، سقف برداشت روزانه سوخت ناوگان حمل و نقل جاده‌ای نفت گازسوز بر اساس کاربری‌های مختلف از اول تیر ماه، حدود ۲۰ درصد افزایش یافت.

معاون حمل و نقل این سازمان حمل و نقل جاده‌ای افزود: این افزایش سقف با هدف رضایتمندی رانندگان، کاهش معطلی در جایگاه‌ها، افزایش بهره‌وری ناوگان حمل و نقل، افزایش ظرفیت حمل به ویژه در خصوص بارگیری‌های ویژه حمل تره بار، ماهی و جوجه یک روزه اعمال شده است.

وی افزود: همچنین با توجه به کاهش ۵ درصدی سهمیه سوخت پایه برای ناوگان باربری زیر ۱۰ تن و کاهش ۱۰ درصدی برای ناوگان بالای ۱۰ تن، خواهشمند است رانندگان فعال و قانون‌مدار حمل و نقل برون شهری نسبت به رعایت مقررات و دریافت اسناد حمل (بارنامه) اهتمام و دقت کافی به عمل آورند تا سهمیه سوخت عملکردی مورد نیاز خود را دریافت کنند.

افزایش ۲۰ درصدی سقف برداشت روزانه سوخت ناوگان حمل و نقل جاده‌ای نفت گاز سوز براساس کاربری‌های مختلف مطابق با جدول زیر قابل بهره برداری است:

سوخت ناوگان حمل و نقل جاده‌ای

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!