دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۴ | ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
به زودی، پیش فروش محصول کی 132 آغاز می شود
۰۹:۳۴ | ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
اجاره خودرو
مدیرعامل ایران خودرو:

به زودی، پیش فروش محصول کی 132 آغاز می شود

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو گفت: برنامه پیش فروش محصول پروژه کی 132 (K132 ) با موعد تحویل بهمن امسال، به زودی اعلام خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، فرشاد مقیمی، با اعلام این خبر، عرضه محصول جدید ایران‌ خودرو با سطح داخلی سازی بالای ۹۲ درصد را اقدام مهمی در صنعت خودرو کشور خواند و اظهار داشت: خودروی دیگری را نیز با رویکرد ساخت داخل به زودی رونمایی خواهیم کرد.

وی در ادامه بیان کرد: تا به امروز سه میز خودکفایی برگزار کرده ایم که نتیجه قراردادهای آن، کاهش ارزبری ۱۲۷ میلیون یورویی بوده است. قراردادهای میز چهارم نیز به ۴۰ میلیون یورو کاهش ارزبری منجر خواهد شد.

وی از اضافه شدن ۲۰ سازنده به همکاران ایران‌خودرو در ساخت داخل قطعات در میز چهارم خبر داد و گفت: این تعداد به ۳۹ سازنده قراردادهای قبل ملحق شده‌اند.

 

مقیمی


مقیمی با بیان این‌که چهار میز دیگر خودکفایی تا پایان امسال برگزار می‌شود، افزود: نخستین قطعه داخلی سازی شده در قراردادهای میز چهارم، مرداد امسال و آخرین قطعه نیز در اردیبهشت سال آینده به ایران‌خودرو ارایه خواهد شد.

وی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، ارزش قرارداها را به ۳۰۰ میلیون یورو کاهش ارزبری افزایش خواهیم داد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: بخشی از این قراردادها برای خودکفایی در مواد اولیه مورد نیاز است، روزی خواهد رسید که وابستگی به منابع خارجی به حداقل خواهد رسید و حتی صفر خواهد شد.

مقیمی از افزایش ۳۰ درصدی تولید امسال ایران‌خودرو تا دهم تیرماه، نسبت به مدت مشابه سال‌گذشته خبر داد و گفت: تا پایان سال، رقم‌های بالاتری در جهش تولید رقم خواهیم زد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!