دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۴:۴۳ | ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
حق بیمه تولیدی کشتی ۶۵ درصد افزایش یافت
۱۴:۴۳ | ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
اجاره خودرو

حق بیمه تولیدی کشتی ۶۵ درصد افزایش یافت

در دو ماه نخست سال ۹۹ حق بیمه تولیدی در بخش کشتی افزایش ۶۵ درصدی داشته است.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت‌ها و موسسات بیمه‌ای در دو ماهه نخست سال ۹۹ رقمی معادل ۲۷۰.۴۱۹ میلیون ریال حق بیمه در رشته کشتی تولید کرده‌اند که این رقم ۶۵.۰۷ درصد بیشتر از مدت زمان مشابه سال قبل است.


براساس آمار‌های منتشر شده از عملکرد رشته‌های بیمه‌ای از اول فروردین تا پایان اردیبهشت ۱۳۹۹، شرکت‌های بیمه ۲۷۰.۴۱۹ میلیون ریال حق بیمه در زمینه بیمه کشتی تولید کرده‌اند که سهم این رشته از کل حق بیمه ۸۶۰ میلیون ریالی کمتر از یک درصد بوده است.


این رشته سهمی ۰.۳۲ درصدی از کل حق بیمه تولید شده در دو ماهه نخست امسال را به خود اختصاص داده است. با این حال خسارت پرداخت شده بابت بیمه‌نامه‌های فروخته شده در رشته کشتی معادل ۴۹.۱۰۰ میلیون ریال بوده و سهمی ۰.۱۲ درصدی از کل خسارت‌های پرداخت شده طی این مدت را به خود اختصاص داده است.

 

حق بیمه تولیدی کشتی

این رشته در زمینه پرداخت خسارت رشدی ۲۳۷.۱۵ درصدی را تجربه کرده که نسبت به میانگین ۱۲.۱۷ درصدی خسارت پرداختی در تمامی رشته‌ها، رشد بالایی محسوب می‌شود. نسبت خسارت در رشته بیمه کشتی نیز ۱۸.۱۶ درصد اعلام شده که ۹.۲۷ درصد بیشتر از سال قبل است.

در بیمه کشتی خسارت‌های وارده به بدنه شناور‌ها و مسئولیت مالکان آن‌ها برابر اشخاص ثالث پوشش داده می‌شود. بیمه بدنه و ماشین‌آلات شناور‌ها بر اساس کلوز‌های طراحی شده توسط انستیتو بیمه‌گران لندن ارائه می‌شود.

منبع: خبرگزاری صداو سیما

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!