چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۶ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
امسال 1000 محصول پروژه k132 تولید می شود
۱۱:۱۶ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو:

امسال 1000 محصول پروژه k132 تولید می شود

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از تولید یک هزار دستگاه محصول پروژه k132 در سال جاری خبر داد و گفت: نام محصول پروژه K132 به زودی تصویب و اعلام می‌ شود.

به گزارش پرشین خودرو، فرشاد مقیمی، با بیان این مطلب اظهار داشت: طرح فروش مشارکت در تولید خودرو k132 برای تحویل در سال آینده، منافاتی با برنامه تولید امسال ندارد.

وی با اشاره به گمانه زنی‌های موجود درباره زمان تولید محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو تصریح کرد: طبق مصوبه کمیته خودرو سه نوع فروش شامل فروش فوق العاده با قیمت قطعی محصول و موعد تحویل تا سه ماه از زمان ثبت نام،‌ پیش فروش یک ساله با موعد تحویل 4 تا 12 ماه و مشارکت در تولید برای فروش محصولات خودروسازان تعیین شده است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو افزود: فروش مشارکت در تولید، با دو موعد تحویل 13 تا 24 ماه و 25 تا 36 ماه تعریف شده است که برنامه اخیر فروش ایران خودرو در قالب نوع اول اعلام شده است.

 

k132


مقیمی، طراحی و تولید محصول جدید در شرایط تحریم و محدودیت‌های بین‌المللی را اقدامی جهادگونه در مجموعه زنجیره تامین و گروه صنعتی ایران خودرو خواند و گفت: مهندسان این خودروسازی تجربیات و اندوخته‌های چند ساله خود را در محصول جدید به کار گرفته‌اند تا بتوانیم در زمان مقرر و برنامه اعلام شده، محصول را وارد بازار کنیم.

وی خاطرنشان کرد: تولید این محصول هم زمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی کلید خواهد خورد که برای عرضه به بازار آن نیز برنامه‌های فروش متناسبی در نظر گرفته خواهد شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تصریح کرد:‌ تمامی خودروسازان معتبر، نمونه‌های محصول جدید را برای دریافت بازخورد از جامعه و متخصصان به نمایش می‌گذارند تا طبق نظرات کارشناسان و سلیقه مشتریان در صورت لزوم در محصول تغییر ایجاد کنند. این اقدام امری مرسوم در صنعت خودروسازی به شمار می رود.وی با بیان این که موتور محصول از موتورهای توسعه یافته و به روز ایران خودرو است، تصریح کرد: خط تولید موتور EC5 نیز تجهیز شده و آماده تولید است. قطعات تمامی بخش ها طراحی و قالب سازی شده و درحال ساخت است.مقیمی در پایان خاطرنشان کرد:‌ زمان اجرای پروژه را با همتی که در مجموعه کارکنان ایران خودرو زنجیره تامین وجود دارد، کوتاه کرده‌ایم تا بتوانیم با ارایه محصول جدید در شرایط تحریمی، توانمندی‌های صنعتگران کشور را به رخ جهانیان بکشانیم.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
k132پروژه k132
نظر بینندگان
!
!
!