چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۵ | ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
تعین تکلیف کرایه‌ها در شورای حل اختلاف
۱۰:۰۵ | ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
اجاره خودرو

تعین تکلیف کرایه‌ها در شورای حل اختلاف

پرشین خودرو: سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه هنوز اعتراض فرمانداری در خصوص مخالفت با افزایش کرایه‌ها هنوز به شورا ارسال نشده است، گفت: احتمال دارد موضوع تعیین تکلیف کرایه در شورای حل اختلاف پیگیری شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، خسرو دانشجو با اشاره به مصوبه شورای شهر در خصوص افزایش نرخ تاکسی‌ها اظهار داشت: آنچیزی که منطق شورای شهر بود با صحبت‌هایی که در آن زمان انجام شد به تصویب رسید.

وی با اشاره به واکنش‌های فرمانداری در خصوص افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها تأکید کرد دوستان در فرمانداری از حق قانونی خود استفاده کردند و اعتراض کردند ولی هنوز اعتراض آنها در صحن علنی شورا مطرح نشده است و زمانی که این اعتراض در شورا اعلام شود اعضای شورا در همان زمان نظر خودشان را اعلام خواهند کرد.

دانشجو خاطر نشان کرد: در زمینه نرخ کرایه تاکسی‌ها دو موضوع وجود دارد یکی اینکه دوستان در فرمانداری موضوع افزایش نرخ کرایه‌ها را قبول می‌کنند و یا اینکه اعضای شورای شهر با افزایش نرخ کرایه‌ تاکسی‌ها تأکید می‌کنند چنانکه اینگونه پیش برود موضوع در شورای حل اختلاف پیگیری می‌شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: موضوعی که مهم است دلایل افزایش نرخ تاکسی‌ها، اتوبوس و مینی‌بوس بود که دلایل کارشناسی و منطقی از منظر شورا بود که در حال حاضر دوستان ما در فرمانداری آن را رد کرده‌اند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با مطرح کردن چند سؤال تأکید کرد: چطور می‌شود کارگران و کارمندان زحمتکش حقوقشان افزایش یابد اما رانندگان تاکسی نباید افزایش کرایه داشته باشند.

دانشجو ادامه داد: مگر رانندگان تاکسی چه گناهی کرده‌اند که نباید هیچ ریالی افزایش نرخ کرایه داشته باشند مگر این افراد هم با تورم فعلی زندگی نمی‌کنند.

وی با اشاره به استدلال فرمانداری در خصوص حمایت از رانندگان تاکسی ادامه داد: اگر دولت از این قشر حمایت کاملی داشته باشد ما نیز حرفی برای افزایش کرایه‌ها نداریم ولی حرف ما این است که باید از این افراد نیز به طور کامل حمایت شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در پایان خاطر نشان کرد: در حالی شورای شهر نرخ کرایه تاکسی‌ها را امسال افزایش داده است که تورم فعلی بیش از افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها ست.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
کرایه
نظر بینندگان
!
!
!