دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۱۵ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
31 تیرماه، شرکت سایپا به مجمع می رود
۱۵:۱۵ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
گرندکس
پخش زنده مجامع خودروسازان؛

31 تیرماه، شرکت سایپا به مجمع می رود

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سایپا برای سال(دوره) مالی منتهی به 29 اسفندماه 1398 در 31 تیرماه جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، جلسه مجمع عمومی شرکت سایپا در ساعت 9 صبح سه شنبه 31 تیرماه جاری در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می شود.

سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی می توانند در این مجمع حاضر شوند.

براساس این گزارش، دستور جلسه این مجمع، استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 29 اسفندماه 1398، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و ... اعلام شده است.

این گزارش می افزاید: شرکت سایپا در راستای حفظ سلامت سهامداران و با توجه به نامه ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا خطاب به سازمان بورس و اوراق بهادار (نامه شماره 104/31 مورخ 98/12/21) در خصوص نحوه برگزاری مجامع به دلیل رفع مخاطرات از تجمعات عمومی، این امکان را فراهم کرده است که سهامداران در زمان مقرر، مجمع مذکور را به صورت زنده از طریق پایگاه اینترنتی شرکت سایپا به آدرس www.saipacorp.com مشاهده کنند .

خاطرنشان می شود که سهامداران یا نمایندگان قانونی آنان که مایل به حضور در مجمع مذکور هستند لازم است برای دریافت برگه ورود به جلسه با در دست داشتن برگ سهام و کارت شناسایی معتبر و یا وکالتنامه رسمی از ساعت 8 تا 15 روزهای 23 و 24 تیرماه به محل اداره سهام شرکت سایپا واقع در بزرگراه حقانی تهران مراجعه کنند و یا از طریق ورود به سایت اینترنتی سهام شرکت به آدرس www.saipasaham.com نسبت به ثبت نام اقدام و برگه ورود به مجمع را دریافت کنند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!