چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۹:۲۸ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
ایران خودرو در یک روز، 2 بار به مجمع می رود
۰۹:۲۸ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

ایران خودرو در یک روز، 2 بار به مجمع می رود

اول مردادماه امسال ابتدا مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال(دوره) مالی منتهی به 29 اسفندماه 1398 و سپس مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت ایران خودرو برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، شرکت ایران خودرو به منظور برگزاری مجامع خود از تمام سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت کرده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 09:00 روز چهارشنبه مورخ یک مردادماه امسال در سالن اجتماعات ساپکو واقع در کیلومتر 12 بزرگراه لشکری (جاده مخصوص) برگزار می شود، حضور بهم رسانند.

براساس این گزارش، دستور جلسه مجمع مذکور استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 29 اسفندماه 98، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و ... اعلام شده است.

این گزارش می افزاید: با توجه به ابلاغیه شماره 31ر104 مورخ 20 اسفندماه 98 ستاد مبارزه با بیماری کرونا و ابلاغیه شماره 050/440/ب، سازمان بورس و اوراق بهادار به استحضار تمام سهامداران محترم، وکلا و نمایندگان قانونی آنها می رساند به منظور رعایت بهداشت و سلامت سهامداران، مشاهده جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ اول مرداد 1399این شرکت، از طریق پیوندهای www.ikco.com و https://www.aparat.com/ikco/live به صورت آنلاین و پخش زنده امکان پذیر می باشد.

همچنین از سهامداران یا وکلا و نمایندگان قانونی آنان که مایل به حضور در مجمع هستند تقاضا شده است با در دست داشتن برگ سهام و کارت شناسایی معتبر و یا وکالتنامه رسمی از ساعت 8 صبح الی 15 روزهای دوشنبه و سه شنبه به ترتیب مورخ 30 و 31 تیر ماه جاری برای دریافت برگه ورود به جلسه به اداره امور سهامداران شرکت ایران خودرو (سهامی عام) واقع در خیابان اسکندری شمالی مراجعه کنند. همراه داشتن کارت ملی برای ورود به سالن مجمع الزامی است.

یادآور می شود که مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت ایران خودرو نیز با دستور "انتخاب اعضای هیات مدیره" در ساعت 13 روز چهارشنبه یک مردادماه امسال در سالن اجتماعات ساپکو برگزر خواهد شد. از سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی برای حضور در این مجمع براساس شرایط مورد اشاره مجمع عمومی عادی سالیانه دعوت شده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!