پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۵ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
بیش از 50000 تیگو 5 در بازار ایران فروخته شده است
۱۱:۵۵ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
گرندکس
معرفی برخی دلایل موفقیت تیگو5؛

بیش از 50000 تیگو 5 در بازار ایران فروخته شده است

از ابتدای ورود تیگو 5 به بازار ایران تاکنون بیش از 50 هزار دستگاه از این محصول تولید و فروخته شده است.

به گزارش پرشین خودرو، در همه جای جهان تب میل خرید خودروهای شاسی بلند به سرعت در حال افزایش است و کشور ما نیز از این قائده مستثنی نیست، ایرانی ها کراس اوورهایی با بدنه تنومند و ارتفاع بالا را دوست دارند و همواره مشتاق آن بوده اند.

نمونه های موفق از اینگونه کراس اوورها محصول هیوندای سانتافه بود که به پر فروش ترین خودروی وارداتی کشورمان تبدیل شد، همین دیدگاه در بین خودروهای تولیدی نیز وجود داشت و اولین محصول کراس اووری که دارای بدنه بزرگ و تنومند بود خودروی تیگو5 محصول مدیران خودرو است که در سال 1394 وارد بازار شد و همگان به لحاظ هیبت و قدرت آن را نمونه ای مشابه سانتافه اما با قیمتی اقتصادی تر می دانستند.

در همان ارزیابی های اولیه، تیگو5 نظر بسیاری را به سمت خود جلب کرد، و امید موفقیت در بازار را نوید داد، محصولی که در سایر بازارها نیز توانست موفقیت قابل قبولی را کسب کند.

بدنه جادار و مستحکم که در تست های مختلف ایمنی به خوبی قدرت خود را نشان داده در کنار آپشن های متعدد ایمنی و رفاهی را می توان از مشخصه های بارز این خودرو دانست، امروز می توان نمونه هایی از تیگو5 را در بازار با کارکردهایی معادل 400 تا 500 هزار کیلومتر یافت که کاملا سالم هستند و مورد رضایت مشتریان.

نتیجه تولید و عرضه یک شاسی بلند بزرگ، مستحکم و جا دار خانوادگی با طراحی مناسب و مطابق میل مشتریان ایرانی، فروش بیش از 50 هزار دستگاه خودرو از ابتدای ورود آن به بازار تا کنون بوده که آن را در زمره پر فروش ترین ها و موفق ترین های این سگمنت قرار داده است.

 

تیگو 5تیگو5 در ایران دوبار تحت عمل جراحی قرار گرفت، یکبارجراحی جزئی بیرونی و بار دیگر جراحی جزئی داخل، هر چند تغییرات اندک بود اما نتیجه آن قابل قبول و تاثیرگذار بود.

شرکت مدیران خودرو همواره به مقوله نیازها و خواسته های بازار توجه ویژه ای داشته و متناسب با آن مدل های به روز شده و جدید محصولات خود را راهی بازار می کند تا در کنار سیستم بهبود و ارتقاء کیفی، مشتریان خود را راضی نگاه دارد و نشان دهد که به خواسته های آنها توجه ویژه دارد، تیگو5 نیز محصولی است که همواره از این اصل تبعیت می کند و توانسته است جایگاه خود را تثبیت کند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!