جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۴۸ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۶
امسال، 3 میز ساخت داخل با محوریت صنعت خودرو برگزار می شود
۱۲:۴۸ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۶
اجاره خودرو
معاون امور صنایع وزارت صمت:

امسال، 3 میز ساخت داخل با محوریت صنعت خودرو برگزار می شود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از برگزاری سه میز ساخت داخل با محوریت صنعت خودرو تا پایان سال خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، مهدی صادقی نیارکی، با اعلام این خبر اظهار داشت: اجرای نهضت داخلی‌سازی و تولید داخل را یکی از اولویت‌های وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت است.

وی که در حاشیه سفر به گیلان سخن می گفت، افزود : هدف‌گذاری امسال ۳.۲ میلیارد دلار داخلی سازی است که سهم استان گیلان ۴۵ میلیون دلار می باشد.

صادقی نیارکی با تاکید بر لزوم تامین منابع ارزی و ریالی جهت تحقق هدف‌گذاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، افزود: برگزاری میز ساخت داخل از جمله برنامه‌های ما برای تحقق منابع مورد نظر است و در این راستا نخستین میز ساخت داخل در بخش خودروسازی را با هدف‌گذاری ۶۶ میلیون یورویی برگزار کردیم.


معاون امور صنایع از برگزاری وزارت صمت سه میز ساخت داخل با محوریت صنعت خودرو تا پایان سال خبر داد و تصریح کرد: مردادماه میز ساخت داخل در بخش لوازم خانگی برگزار می‌شود.

 

مهدی صادقی نیارکیصادقی نیارکی، با بیان اینکه داخلی‌سازی و ساخت داخل باید به فرهنگی صنعت در کشور تبدیل شود، اضافه کرد: هدف حمایت از داخلی‌سازی تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اتکا به ظرفیت‌های داخلی است.

وی در پایان با بیان اینکه اقتصاد کشور نیازمند درون‌زایی از طریق نگاه به توان داخلی است، یادآور شد: تولید داخلی و افزایش صادرات از طریق ایجاد بازار خارجی زنجیره صنعت را تکمیل خواهد کرد و در نهایت شاهد تاب‌آوری اقتصادی، بی اثر شدن تحریم‌ها، اشتغال زایی و ایجاد ارزش افزوده ناشی از تولید و ارزآوری خواهیم بود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!