یكشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۰:۰۶ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۷
به زودی شاهد قیمت گذاری مناسب و منطقی برای خودرو خواهیم بود
۱۰:۰۶ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۷
اجاره خودرو
رییس سازمان گسترش:

به زودی شاهد قیمت گذاری مناسب و منطقی برای خودرو خواهیم بود

رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) ابراز امیدواری کرد که ظرف روزهای آینده قیمت گذاری مناسب و منطقی برای خودرو که هم در آن منافع مصرف کنندگان و هم منافع تولید کنندگان رعایت شده باشد صورت پذیرد.

به گزارش پرشین خودرو، امیر بیات، با بیان این مطلب در خصوص اتوبوس های آماده عرضه به مشتریان، گفت: بحث قیمت گذاری این خودروها با سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در جریان است.

وی که در حاشیه بازدید از شرکت عقاب افشان سخن می گفت، با اشاره به توانمندی های کشور در حوزه تولید خودروهای تجاری و سنگین اظهار داشت: یکی از مشکلات ما در صنعت خودرو موضوع پلتفرم مشترک است که در بخش خودروهای تجاری هم این موضوع مشهود است.

بیات افزود: برای رقابت با شرکت های خودروسازی خارجی طراحی پلتفرم مشترک ضروری است تا بهای تمام شده محصول کاهش پیدا کند.

 

امیر بیات


رئیس هیات عامل ایدرو، ادامه داد: با کاهش قیمت تمام شده و طراحی پلتفرم مشترک علاوه بر اینکه میزان و تیراژ تولید افزایش پیدا می کند باعث می شود استاندارد سازی را به معنای واقعی گسترش و توسعه دهیم .

معاون وزیر صمت با اشاره به موضوع تحریم های ظالمانه تصریح کرد: به رغم همه فشارها ، وزارت صمت با تمام قدرت مسیرهای خنثی سازی تحریم ها و داخلی سازی و ورود ماشین آلات ، تجهیزات و مواد اولیه را دنبال می کند.

بیات در پایان خاطرنشان کرد: در شرایط مبارزه با تحریم اقتصادی و مشکلات بیماری کرونا، حمایت از تولیدکنندگان نقش مهمی را در ثبات اقتصادی کشور به همراه خواهد داشت.
 

!
!
!