یكشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۱۵ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۷
 کشف برلیانس های احتکار شده در جنوب تهران
۱۵:۱۵ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۷
گرندکس

کشف برلیانس های احتکار شده در جنوب تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فاتب از کشف ۹۲ دستگاه خودروی سواری ون برلیانس صفر کیلومتر و بدون پلاک در جنوب پایتخت خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ علی ولیپور با اعلام خبر کشف ده‌ها دستگاه خودروی احتکار شده در جنوب تهران، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر دپو و جمع‌آوری تعدادی خودروی ون برلیانس صفر کیلومتر و بدون پلاک در انباری در حوالی صالح‌آباد غربی، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

 رئیس پلیس امنیت اقتصادی افزود: با دستور قضائی از تعزیرات حکومتی شهرری، تیمی از کارآگاهان پایگاه جنوب به همراه عوامل سپاه ناحیه ری و کارشناسان تعزیرات و صمت شهرری به نشانی اعلامی اعزام شده و در بازرسی از انبار 92 خودروی سواری ون برلیانس صفر کشف شد و مأموران اعزامی خودرو های کشف شده را با دستور قضائی توقیف و انبار را پلمب کردند.

این مقام انتظامی افزود: کارشناسان ارزش خودروهای کشف شده را 450 میلیارد ریال اعلام کردند و شناسایی عامل یا عاملان احتکار در دستور کار قرار دارد.

وی متذکر شد: شهروندان در صورت مشاهده و اطلاع از هرگونه فعالیت افراد فرصت‌طلب و سودجو که اموال مورد نیاز مردم را احتکار یا کالاهای خارجی قاچاق می‌کنند، موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا موضوع در اسرع وقت بررسی شود.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!