چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۶:۰۴ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
خودروهای باری و مسافری برای دریافت سهمیه بنزین در سامانه ثبت‌نام کنند
۱۶:۰۴ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
اجاره خودرو

خودروهای باری و مسافری برای دریافت سهمیه بنزین در سامانه ثبت‌نام کنند

قائم‌مقام مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از عدم اختصاص سهمیه اعتباری بنزین به خودروهای باری و مسافری در صورت عدم ثبت نام در سامانه gcr.niopdc.ir خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، قاسمی ده چشمه، اظهار کرد: با توجه به تداوم طرح تبدیل رایگان خودروهای عمومی، ضروری است مالکان خودروهای عمومی بار و مسافر هر چه سریع تر در سامانه gcr.niopdc.ir ثبت نام کرده و تا زمان تبدیل به دوگانه سوز شدن از سهمیه اعتباری برخوردار شوند، در غیر اینصورت سهمیه اعتباری آنها کاسته شده و مانند خودروهای عادی از سهمیه سوخت برخوردار می شود.


وی با بیان اینکه چنانچه صاحبان خودروهای عمومی در سامانه ثبت نام کنند، تا زمانی که خودروی آنها به دوگانه سوز تبدیل شود از سهمیه کامل اعتباری بنزین برخوردار خواهند بود، اظهار کرد: این اقدام در راستای حمایت از مردم و مصرف کنندگان خدمات حمل و نقل عمومی صورت گرفته است.

 

سهمیه اعتباری بنزین


قاسمی ده چشمه با تاکید بر اینکه کاهش هزینه سوخت خودرو به یک سوم هزینه های فعلی آن یکی از مزایای طرح رایگان سی ان جی سوز کردن خودروهای عمومی است، گفت: دوگانه سوز کردن خودرو و استفاه از سوخت سی ان جی هم به نفع صاحبان خودرو و هم به نفع مردم و محیط زیست خواهد بود.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!