چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۹ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
مساعدت در انتشار اوراق مشارکت اتوبوس و مترو
۱۲:۲۹ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
گرندکس
با دستور رئیس کل بانک مرکزی،

مساعدت در انتشار اوراق مشارکت اتوبوس و مترو

رئیس کل بانک مرکزی برای کمک به توسعه خطوط اتوبوس و متروی تهران دستور مساعدت صادر کرد.

به گزارش پرشین خودرو، رئیس کل بانک مرکزی برای کمک به توسعه خطوط اتوبوس و متروی تهران دستور مساعدت صادر کرد؛ بنابراین گزارش، این دستور در پی درخواست محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران صادر شده است.

محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران روز گذشته در گفت و گویی گفته بود: در صورت تاخیر سیستم بانکی یکهزار میلیارد تومان اوراق مشارکت اتوبوس و متروی تهران تا پایان تیر می‌سوزد، لذا ضروری است یکهزار میلیارد تومان اوراق مشارکت ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت که مربوط به سال ۹۸ است، تا پایان تیرماه منتشر شود.

وی افزوده بود: شهروندان تهرانی از رئیس بانک مرکزی انتظار دارند مشکلات بروکراسی و اداری را با استفاده از اختیاراتش حل کند و دستور انتشار فوری اوراق را در فرصت کوتاه باقی مانده به بانک رفاه بدهد.

 

اوراق مشارکت اتوبوس و متروی تهران

 

از سوی دیگر، شنیده‌ها حکایت از آن دارد که عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی دستور داده است برای انتشار اوراق مذکور تا پایان تیرماه مساعدت شود.

اوراق مشارکت مذکور معادل یکهزار میلیارد تومان برای مترو و ۵۰۰ میلیارد تومان برای خرید اتوبوس است که برای سال ۹۸ مصوب شده بود، اما در پایان سال گذشته برای چهار ماه دیگر تمدید شد تا شهرداری بتواند از این فرصت استفاده کند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!