دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۵۶ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
اعلام اسامی منتخبان قرعه کشی 3 محصول جدید سایپا + لینک
۱۲:۵۶ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

اعلام اسامی منتخبان قرعه کشی 3 محصول جدید سایپا + لینک

اسامی منتخبان دومین طرح پیش فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا منتشر شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در دومین طرح پیش‌فروش محصولات سایپا که روز گذشته قرعه کشی شد سه خودرو شاهین، کوییک.اس و ساینا.اس برای عرضه به مشتریان در نظر گرفته شده بود و علاقه‌مندان از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۲۳ تیرماه تا چهارشنبه ۲۵ تیرماه به‌مدت سه روز و به‌صورت شبانه‌روزی فرصت داشتند در این طرح ثبت‌نام کنند.

 بنابر آمارهای اعلام شده در مراسم قرعه کشی از بین ۲۴۹ هزار و ۵۵۶ متقاضی که در دومین طرح پیش فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا ثبت نام کرده اند، ۷۷ هزار و ۷۲۷ نفر محصول شاهین، ۱۰۲ هزار و ۸۰۳ نفر محصول کوییک.اس و ۶۹ هزار و ۲۶ نفر محصول ساینا.اس را انتخاب کرده اند.

برای این طرح فروش ۱۴ هزار خودرو شامل ۳ هزار دستگاه شاهین، ۵ هزار دستگاه کوییک.اس و ۶ هزار دستگاه ساینا.اس در نظر گرفته شده بود.

پیش پرداخت علی الحساب در این طرح برای خودرو شاهین ۸۰ میلیون تومان، برای خودرو کوییک.اس ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و برای خودرو ساینا.اس ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است. همچنین زمان تحویل خودرو شاهین اسفندماه ۹۹، کوییک- اس، بهمن و اسفند ۹۹ و خودرو ساینا- اس زمستان ۹۹ پیش بینی شده است.


برای آگاهی از نتایج قرعه کشی کد رهگیری خود را در اینجا وارد کنید.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!